Soma Karaelmas Gazetesi

Öğrencilerden Teşekkür

Öğrencilerden Teşekkür
1.623 views
06 Aralık 2013 - 7:41

Kız Meslek Lisesi bilgisayarlarına ve fırınına kavuştu. Kız Meslek Lisesi öğrencileri tarafından Kaymakam M. Bahattin Atçı’ya iletilen istekleri yerine geldi. Kaymakam Bahattin Atçı 31 bilgisayarı okula alarak grafik öğrencilerinin daha verimli eğitim görmelerini sağladı.
Kaymakam Bahattin Atçı, Belediye Başkanı Hasan Ergene, Milli Eğitim Müdürü Tahsin Altunsoy, ELİ Müessese Müdürü Hakkı Duran, Müftü Mehmet Karatuğ’un Kız Meslek Lisesi ziyareti gerçekleşti. Grafik Tasarım bölümü öğrencilerini sınıflarında ziyaret eden Kaymakam Bahattin Atçı yeni bilgisayarlarından memnun olup olmadıklarını sordu. Okul Müdürü Erhan Ertekin ‘Eski bilgisayarlarda programlar kaldırmıyordu. Öğrencilerimiz bilgisayarda eğitimlerini tam anlamı ile alamıyordu. Staj gördüğü yerlerde de bu nedenle verimli olamıyorlardı. Şimdi tam anlamı ile programları kullanır hale geldiler. Rahaflıkla her türlü dizaynı yapabilecekler. Çok teşekkür ediyoruz’dedi. Öğrenciler hep bir ağızdan teşekkür ederek Kaymakam Bahattin Atçı’yı alkışladılar. Gıda bölümü mutfağını ziyaret eden Kaymakam Bahattin Atçı ve beraberindekiler hayırlı uğurlu olsun dileklerinde bulundular.

DSC2434.jpg
YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
  “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Hava sıcaklığına dikkat!
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Dereceler Soma’nın
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kopya düzeneği ile yakalandı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Protokolden tam not
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kültür Evi Ödül alacak
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Çocuklar Doğada

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!