Soma Karaelmas Gazetesi

Öğrenciler Okul Taşıtlarının Denetlenmesini İstiyorlar

Öğrenciler Okul Taşıtlarının Denetlenmesini İstiyorlar
1.392 views
16 Ocak 2014 - 7:37

Ulaşım araçlarında sıkıntı bir türlü giderilemiyor. Öğrenci servislerine vatandaşların bindirilmesi bir yana araçlar “saatimiz geldi” şeklinde söylemler ile öğrencileri yarı yollarda bırakıp diğer servislerine devam ediyorlar. Anadolu Lisesi ve Anadolu Öğretmen Lisesi öğrencileri ulaşım araçlarından şikayetçi olduklarını dile getiriyorlar.
Öğrenci servisleri olarak görev yapan araçların vatandaşları alması ile birlikte oturacak yer bulamadıklarını dile getiren öğrenciler ‘Araçlar okul servisi olarak sabah saatlerinde bizleri belirli yerlerden alıyorlar. Ancak bazen araçlar sabah saatlerinde yetişemeyince bazı duraklara uğramıyorlar. Bu nedenle sürekli okullara geç gidip öğretmenlerimizden azar yememizin yanı sıra akşam saatlerinde ise araçlar meydanda “sıramız geldi, saatimiz geldi” diye bizleri yarı yolda bırakıp diğer duraklara uğramadan İkiz kulelerin önünde veya meydanda bizleri bırakıp diğer servislerine devam ediyorlar. Öğrenciler olarak sıkıntılarımızın giderilmesini bu servis araçlarının sürekli denetim altında tutulmasını istiyoruz’ diyorlar.

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
  “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!