Soma Karaelmas Gazetesi

resim yükle

‘Nuri Şerifoğlu Taşeron İşçileri Onure Etmiştir’

‘Nuri Şerifoğlu Taşeron İşçileri Onure Etmiştir’
1.525 views
22 Temmuz 2014 - 7:08

SOTİDER Başkanı Emin Kara, Seaş Genel Müdürü Nuri Şerifoğlu’nun Ramazan Ayı münasebeti ile geleneksel hale getirdiği toplu iftar yemeği organizasyonunda literatüre geçecek örnek davranışlara imza attığını söyledi.
SOTİDER Başkanı Emin Kara, “Şerifoğlu SEAŞ bünyesindeki taşeron işçileri iftar yemeğinde bir araya getirmiştir.Yemek öncesi kapıda tek tek misafirlerini güler yüzlü ve samimi şekilde karşılaması arkasından en önemli noktada bu,iftar yerinde (protokol) masasının olmaması isçileriyle birlikte aile ortamını sağlaması gerçekten taktire şayan bir davranıştır.Biz taşeron işçileri var olma savaşı vermekteyiz. Türkiye’nin her hangi bir yerinde, Taşeron işçisine dokunsanız ,kanayan yarayı,horlanmayı,ötekileştirmeyi net bir şekilde görmekteyiz.Sayın Şerifoğlu’nun bu taktire şayan davranışları ülkemizde bütün kamu kurum ve kuruluşlarındaki amirlerine emsal olmalıdır. Aynı zamanda SEAŞ sosyal tesisleri yani Alakartında yeni yapılan modern görüntüsü güzel dizayn edilmiş mimarisi ile göz alıcı olmuştur. kendisine şahsım ve Sotider olarak bu örnek ve erdemli davranışlarından dolayı teşekkür ederim” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
     “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!