https://www.somakaraelmas.com/modern-pazaryeri-projesi-hazirlaniyor.html
https://www.somakaraelmas.com/istanbul-sozlesmesi-kirmizi-cizgimizdir.html
https://www.somakaraelmas.com/cinayet-degil-vahsettttttt.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-toplumun-temelidir.html
https://www.somakaraelmas.com/girisimcilikte-kadin-gucu-fuari.html
https://www.somakaraelmas.com/ilk-kadin-muhtara-ziyaret.html
https://www.somakaraelmas.com/200-kadin-kahvaltida-bulustu.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-kollarinda-emel-ozdemir-donemi.html
https://www.somakaraelmas.com/esnaf-odasindan-kadin-uyelere-ziyaret.html
https://www.somakaraelmas.com/siddetsiz-bir-toplum-adalet-esitlik-ve-baris-icin-diren-kadin.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-dogum-uzmanimiz-gecici-gorevle-geliyor.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-isciler-topraga-verildi.html
https://www.somakaraelmas.com/somali-kadinlar-ciftciler-gununu-kutlandi.html
https://www.somakaraelmas.com/kesk-kadinlar-gununu-kutladi.html
https://www.somakaraelmas.com/kadinlar-sozlesmeye-sahip-cikiyor.html

Soma Karaelmas Gazetesi

Nitromak’a Uluslararası Ödül

Nitromak’a Uluslararası Ödül
843 views
27 Kasım 2017 - 13:18

Türkiye’de sivil amaçlı patlayıcı üreten ilk özel şirket olan NİTROMAK, The Global Trade Leaders’ Club tarafından bu yıl 12’ncisi düzenlenen organizasyonda “İş Prestiji ve Kalite Altın Ödülü”ne layık görüldü.

Global Trade Leaders Club, dünyanın önde gelen şirketlerini bir araya getirerek tüketicilere daha kaliteli ve yenilikçi ürün ve hizmetler sunmaya hizmet eden uluslararası bir kulüptür. 95 ülkede faaliyet gösteren 7500 şirketin üye olduğu bu yapılanma her yıl uluslararası ticaret aktörlerini değerlendirmekte, zorlu bir seçim aşamasından geçirmekte ve sonra ödül almaya hak kazanan şirketlere ödüllerini takdim etmektedir.

Bu yıl 19-21 Kasım 2017 tarihlerinde Madrid’de 12’ncisi düzenlenen bu ödül töreninde çeşitli ülkelerden pek çok katılımcı bir araya geldi. Türkiye’den NİTROMAK DNX KİMYA SANAYİİ A.Ş.’ye “İş Prestiji ve Kalite Altın Ödülü” (Golden Award for Quality and Business Prestige) verilen törende NİTROMAK adına şirketin Genel Müdürü Burak Gönen ve Grup Satış Pazarlama Müdürü İbrahim Demircan katıldı.

Genel Müdür Burak Gönen ödül töreninde yapmış olduğu konuşmada şirketi tüm katılımcılara tanıttıktan sonra NİTROMAK’ın iş güvenliği ve kaliteye vermiş olduğu öneme dikkat çekerek almış oldukları bu ödül için Global Trade Leaders Club’a teşekkürlerini dile getirdi.

1988 yılında Makine ve Kimya Endüstrisi Kurumu’nun da iştirakiyle kurulan NİTROMAK, Türkiye’de sivil amaçlı patlayıcı üreten ilk özel şirkettir. Kurulduğu günden bu yana ülkemizde inşaat ve madencilik faaliyetlerinin gelişmesinde önemli katkıları bulunan NİTROMAK, zaman içinde hızlı bir gelişim göstererek hem ulusal hem de uluslararası arenada sektörünün önemli bir markası haline gelmiştir.

NİTROMAK her ne kadar patlayıcı sektörü gibi riskli bir alanda faaliyet gösterse de “herkes için her yerde sıfır zarar” sloganıyla faaliyetlerini tam güvenlik ve yüksek standartlarda yürüterek deyim yerindeyse zor olanı hakkıyla başarmaktadır. Ürün ve hizmetlerindeki kalitesi ile işletme faaliyetleri için verilen bu ödül de NİTROMAK’ın başarısını taçlandırmıştır.

Organizasyon kapsamında Türkiye’den bir şirketin bu önemli ödüle layık görülmesi ülkemizin uluslararası ticaretteki saygınlığı açısından da oldukça önemli adım olacaktır.”

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!