Soma Karaelmas Gazetesi

resim yükle

Nakliyeciler’de Elektrik Kesintisi

Nakliyeciler’de Elektrik Kesintisi
1.182 views
16 Mart 2016 - 8:42

Bugün Soma’nın çeşitli yerlerinde Röle montajı nedeni ile elektrik kesintisi yaşanacak. Yaşanacak yerlerin içinde Nakiyeciler Kooperatifi İlkokulu da yer alıyor.

 

Elektrik üreten ilçelerden biri olan Soma’da her gün farklı bölgelerde elektrik kesintisi yaşanmaya devam ediyor. Gediz Elektrik Dağıtım tarafından yazılı basın bildirinde Bugün de elektrik kesintisinin yaşanacağı bildirildi.

10.00- 12.00 saatleri arasında Röle montajı nedeni ile Kırkağaç Yolu Mezarlık giriş tarafı, Rüzgar Sokak, Maski Su pompaları, Öncü Kömür, Abdil Saha Özel Trafosu, Mobil benzinlik civarı, Aytemiz Benzinlik ve civarında,

12.00 – 14.00 saatleri arasında ise Hamidiye Mahallesi Nakliyeciler Koopretaifi İlkokulu ve civarı, Sadık Ahmet Caddesi, Seher Sokak, Zübeyde Hanım Caddesi, Kural Sokak ve civarı, Baldır Sokak ve civarı, Savaş Sokak ve civarı, Çobanoğlu Sokak ve civarı,

14.00- 16.00 saatleri arasında ise Bezirgan Kömürt, Ayla Yarar tavuk çiftliği, Çetiner Yağ Sanayi, Siyami Yağcı, Yusuf Kazak, Abdullah Çavuş, İsmail Yazlazı ve arkadaşları özel trafolarının bulunduğu bölgelerde elektrik kesintisinin yaşanacağı bildirildi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!