Soma Karaelmas Gazetesi

Nakliyeciler Kooperatifi Geleneğini Bozmadı

Nakliyeciler Kooperatifi Geleneğini Bozmadı
1.545 views
18 Haziran 2015 - 8:04

Sarı Hoca Aşevi Ramazan ayında günde 3 bin kişiye yemek hizmeti verecek. Aşevinin ilk 10 günlük bedeli Nakliyeciler Kooperatifi tarafından ödendi.
Ramazan ayı boyunca her gün iftar çadırında bine yakın vatandaşa iftar verecek olan Sarı Hoca Aşevi ayrıca ihtiyaç sahibi Bin 530 vatandaşın evlerine kadar yemek hizmeti sunacak.
Sarı Hoca Aşevi’nde her yıl geleneksel olarak iftar çadırının ilk 10 günlük bedelini karşılayan Soma Nakliyeciler ve Taşıyıcılar Kooperatifi geleneğini yine bozmadı. Bugün Ramazan ayının ilk gününde bine yakın kişi Sarıhoca Aşevi’ndeki iftar çadırında oruçlarını açarak ikram edilen 4 çeşit yemekten afiyetle yiyecek.
Sarı Hoca Aşevi Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Karapınar, ‘Ramazan ayı nedeniyle her yıl kurduğumuz iftar çadırını bu yılda hizmet binamızın bahçesinde kuracağız. İftarda yaklaşık bin kişiye 4 çeşit yemek ikramı vereceğiz. Bunun yanında 3 araç ve 7 personelimizle ihtiyaç sahibi bin 530 kişinin evlerine kadar yemek ulaştıracağız.’dedi.

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!