Soma Karaelmas Gazetesi

Mütevelli heyeti muhtarlarını seçti

Mütevelli heyeti muhtarlarını seçti
1.524 views
25 Aralık 2014 - 9:00

Soma Kaymakamlığına bağlı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı mütevelli heyetinde görev yapacak muhtarlar seçildi. 45 oy alan Necdet Akbulut ile Bahri Yılmaz teşekkür ettiler.

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyetinde görev yapacak muhtarlar seçildi. Kaymakam Bahattin Atçı’nın katılımı ile Stajyer Kaymakam Abdullah Şahin, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Semiha Gürleyen ve SYDV Muhasebecisi Lale Devrim Yazıcı, Mahalle ve köy muhtarlarının katılımı ile Soma Belediye Meclis Toplantı Salonunda yıl sonu değerlendirmesi yapıldı. Mütevelli Heyetinde görev yapacak 2 muhtar olarak Namazgah mahallesi Muhtarı Necdet Akbulut ve Göktaş Mahallesi Muhtarı Bahri Yılmaz seçildi. Aday olan Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Necmi Varol ise yedek olarak belirlendi. Kaymakam Bahattin Atçı köy muhtarların isteklerini ve sıkıntılarını dinledi. Muhtarların hizmet bürolarını ısıtamadıklarını belirterek kömür isteklerini dile getirdiler. Eynez Mahallesi Muhtarı Hüseyin Ölek ise firmalardan temin edebileceğini belirtince muhtarlardan alkış aldı. Yırca Mahalle muhtarı Mustafa Akın ise ‘Köy muhtarları olarak bilgisayar, elektrik ve bir takım ihtiyaçlarımızı cepten karşılamak durumundayız. Ancak şehir içinde bulunanların bu şekilde bir sıkıntısı yok. Bu sıkıntımızı dile getirmek istedim’dedi.

Mütevelli Heyetine tekrar seçilen Necdet Akbulut ‘ Sizlerden gelen talepler doğrultusunda görevimizi layıkı ile yapacağımıza inanıyorum. Beni tekrar seçtiğiniz için teşekkür ederim’dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

,

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır. 
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!