Soma Karaelmas Gazetesi

Muhtarlar taleplerini iletti

Muhtarlar taleplerini iletti
14 views
14 Ekim 2021 - 6:16

2021 yılı Muhtarlar Toplantısı Kaymakam Fatih Akkaya Başkanlığında gerçekleştirildi.

Mahalle Muhtarlarımızın görevlerini etkin, verimli ve kaliteli bir şekilde icra edebilmelerini sağlamak, yeni bir iletişim stratejisi oluşturmak, kamu hizmetlerinin en iyi şekilde sunularak sorunların en kısa sürede yetkili mercilere ulaştırmak amacıyla Soma Kaymakamlığı başkanlığında 2021 yılı Muhtarlar Toplantısı gerçekleştirildi. Belediye Meclis Toplantı salonunda düzenlenen toplantıya Soma Kaymakamı Fatih Akkaya, Belediye Başkanı Ali Tulup, Manisa Büyükşehir Belediyesi Soma Koordinatörü Can Doğan Canseven ve İlçe Mahalle Muhtarları katıldı.
Toplantıda mahalle muhtarları ile bir araya gelinerek, muhtarların talep, istek ve şikayetleri dinlenerek gerekli kurumlara iletilmek üzere kayıt altına alındı.
Belediye Meclis Salonunda gerçekleştirilen muhtarlar toplantısında, mahallelerde sürdürülen belediye hizmetleri de ele alındı.
Mahalle Muhtarlarının Belediye hizmetlerinin halka ulaştırılması yönünde oldukça önemli bir misyon üstlendiğini dile getiren Belediye Başkanı Ali Tulup, düzenlenen toplantılarla sık sık muhtarlarla bir araya gelmenin sevincini yaşadığını ifade etti.
Toplantı dilek ve temenniler ile sona erdi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!