Soma Karaelmas Gazetesi

resim yükle

Muhtarlar Dertlerini Anlattı

Muhtarlar Dertlerini Anlattı
1.450 views
09 Kasım 2013 - 8:21

Her ay geleneksel hale getirilen Mahalle muhtarları toplantısı Soma Belediye Encümen toplantı salonunda yapıldı. Mahalle muhtarlarının tamamının katıldığı toplantıda mahallelilerin sıkıntıları ve istekleri ile bir önceki ay söylenen ve yapılan işler değerlendirildi.
Muhtarların çok önemli bir yere sahip olduğunu dile getiren Soma Belediye Başkanı Hasan Ergene ‘Muhtarlarımız toplantımıza yoğun ilgi gösterdiler. Muhtarlarımız gözümüz kulağımız. Mahallelerimizde olan biten herşeyi bize getiriyorlar. Eksiklerimizi bize bildiriyorlar. Bir önceki toplantıda söylenen işlerin yapılıp yapılmadığını değerlendiriyoruz. Yapılmadı ise neden yapılmadı bunları değerlendiriyoruz. Eksiklerimizi gidermeye çalışıyoruz. Buradaki temel amaç vatandaşlarımızın memnuniyetini sağlamak. Muhtarlarımız ile işbirliği içindeyiz. Belediyemizin isteklerine destek oluyorlar. Bugünkü toplantımız verimli geçti. Yolumuzu aydınlattı. Sağolsunlar işlerini güçlerini bırakıp bizlere yardımcı oldukları için teşekkür ediyorum’ dedi.

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!