Soma Karaelmas Gazetesi

Miniklerden Soma Huzurevi ziyareti

Miniklerden Soma Huzurevi ziyareti
931 views
23 Mart 2017 - 8:16

Manisa Büyükşehir Belediyesi Kırkağaç Çocuk Kültür ve Sanat Merkezi’nde eğitim gören minik öğrenciler, Yaşlılar Haftası sebebiyle Soma Huzurevi’ne giderek büyüklerini ziyaret etti, çiçek hediye etti.

 

Manisa Büyükşehir Belediyesi, sosyal belediyecilik anlayışıyla hayata geçirdiği Çocuk Kültür ve Sanat Merkezleri, öğrencilerine sosyal sorumluluklarını da hatırlatmayı sürdürüyor. Kırkağaç ÇKSM’de  eğitim ve öğrenim gören minik öğrenciler Yaşlılar Haftası sebebiyle Soma Huzurevi’ne giderek büyüklerini yalnız bırakmadı. Huzurevi sakinlerine yapılan ziyarette Kırkağaç Koordinatörü Ali Rıza Duman ve personel de katıldı.

Yapılan ziyaretle ilgili bilgiler de aktaran Kırkağaç Koordinatörü Ali Rıza Duman, “Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün hayata geçirdiği ve minik yavrularımızın eğitim gördüğü Çocuk Kültür ve Sanat Merkezleri’nde sosyal sorumluluk projeleri de yapıyoruz. Yaşlılar Haftası dolasıyla minik öğrencilerimizle beraber Soma Huzurevi’nde yaşayan büyüklerimizi ziyaret ettik. Çocuklar, büyüklerine çiçek takdim etti. Biz de Başkanımız Cengiz Ergün’ün selamlarını ve saygılarını ilettik” dedi.

 

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!