Soma Karaelmas Gazetesi

resim yükle

Minikler Oynadı Aileleri Seyretti

Minikler Oynadı Aileleri Seyretti
2.240 views
23 Nisan 2014 - 7:08

Minikler okul bahçesinde oyunlarını oynarken aileleri ise heyecanla onları izledi. Havanın güzel olması sebebi ile okul bahçeleri şenlendi.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı okullarda bir gün öncesinden kutlandı. 23 Nisan’da okulların tatil olması nedeni ile bir gün önceden okulların bahçeleri miniklerin sesleri ile yankılandı. Havanın da güzel olması sebebi ile Nakliyeciler Kooperatifi İlkokulu bahçesinde düzenlenen 23 Nisan şenlikleri coşku ile kutlandı. Sabah saatlerinde başlayan kutlamalar öğle saatlerine kadar devam etti. Anasınıfı öğrencileri tarafından okunan İstiklal marşı ile kutlamalar başladı. Anasınıfı öğrencileri, 1.2.3. ve 4. sınıf öğrencileri tarafından hazırlanan gösteriler sergilendi. Çocuklar heyecanla sıralarının gelmesini beklerken yerlerinde duramadılar. Minikler şarkılar eşliğinde dans ederek gönüllerince eğlendiler. 1. sınıf öğrencilerinin sergilediği halk oyunları gösterileri ve gelin alımı izleyicilerden tam not aldı. İngilizce şarkılar eşliğinde yapılan dansların ardından Okullar arası satranç turnuvasında dereceye girenler, Mendil kapmaca yarışmasında dereceye giren öğrenciler ve deneme sınavlarında derece yapan öğrencilere Okul Müdürü İsmail Erdinç tarafından madalyaları verildi.

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!