Soma Karaelmas Gazetesi

resim yükle

Minik Öğrencilerden Halk Oyunları Şöleni

Minik Öğrencilerden Halk Oyunları Şöleni
1.878 views
23 Nisan 2014 - 7:06

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları çerçevesinde Soma Belediyesi Halk Oyunları ekibi minik öğrencileri şölen yaptı.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları çerçevesinde Soma Belediyesi Halk Oyunları ekibi tarafından Linyit Kapalı Spor Salonunda sergilenen gösteriye Soma Belediye Başkan Yardımcısı Sabır Tuna, Soma Gençlik ve Spor Müdürü Dilek Kuruçay’ın yanı sıra çok sayıda öğrenci  ve veliler katıldı.
Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından açılış konuşması yapan Soma Belediyesi Halk Oyunları Hocası Ahmet Sis, “ Belediyemiz tarafından açılan halk oyunları kursunda kısa sürede oyunları öğrenen 150 minik yürekler ile birlikte 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları çerçevesinde hazırladığımız gösteriyi sergilemek istedik. Bu kapsamda bizlerden desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür ederim” dedi.
Konuşmalarının ardından minik öğrenciler gösterilerini sergiledi.

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!