https://www.somakaraelmas.com/modern-pazaryeri-projesi-hazirlaniyor.html
https://www.somakaraelmas.com/istanbul-sozlesmesi-kirmizi-cizgimizdir.html
https://www.somakaraelmas.com/cinayet-degil-vahsettttttt.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-toplumun-temelidir.html
https://www.somakaraelmas.com/girisimcilikte-kadin-gucu-fuari.html
https://www.somakaraelmas.com/ilk-kadin-muhtara-ziyaret.html
https://www.somakaraelmas.com/200-kadin-kahvaltida-bulustu.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-kollarinda-emel-ozdemir-donemi.html
https://www.somakaraelmas.com/esnaf-odasindan-kadin-uyelere-ziyaret.html
https://www.somakaraelmas.com/siddetsiz-bir-toplum-adalet-esitlik-ve-baris-icin-diren-kadin.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-dogum-uzmanimiz-gecici-gorevle-geliyor.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-isciler-topraga-verildi.html
https://www.somakaraelmas.com/somali-kadinlar-ciftciler-gununu-kutlandi.html
https://www.somakaraelmas.com/kesk-kadinlar-gununu-kutladi.html
https://www.somakaraelmas.com/kadinlar-sozlesmeye-sahip-cikiyor.html

Soma Karaelmas Gazetesi

MİLLETVEKİLİ AYDEMİR SOMA’DA MADEN İŞÇİLERE HİTAP ETTİ

MİLLETVEKİLİ AYDEMİR SOMA’DA MADEN İŞÇİLERE HİTAP ETTİ
1.826 views
17 Temmuz 2013 - 1:48

Ak Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir Manisa’nın Soma İlçesinde faaliyet gösteren İmbat Madencilik’teki işçilerle bir araya geldi. İmbat Madencilik A.Ş.’de vardiyadan çıkan işçiler ve vardiyaya girecek işçilerle bir araya gelen Aydemir Gezi parkı olaylarına değinerek ‘Türkiye’yi bölmek isteyenler ufak sorunları büyüterek önümüzü kesmek istiyorlar’ dedi.

Ak Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir yaptığı açıklamasında ‘İşten çıkan kardeşlerimiz çok yoruldular bir an evvel eve gidip dinlenmek istiyorlar. Bunu neden söyledim. Ben Mali Müşavirim ama olmadan önce bende çiftçi ailenin çocuğuydum. Tütün tarlalarına giderdim. Bu zamanlarda okul arkadaşlarım yanıma geldiği zaman bir an evvel gitsinler de uyku uyuyayım diye düşünürdüm. Bugün işten çıkan kardeşlerimiz içinde 5-10 dakikanın çok önemli olduğunu biliyorum. Bugün sizlerle birlikte olmak ve sohbet etmek istedim. Sizlerin emeklerinizle Türkiye bugün yükseliyor. Türkiye her geçen gün gücüne güç katıyor. Sizlerin bunda çok büyük emeğiniz var. 76 milyon kardeşimiz sayesinde Türkiye bu duruma geldi. Ama Türkiye’nin bu duruma gelmesini istemeyenler, gelişmesini ve büyümesini istemeyenler Türkiye’yi karıştırmaya çalışıyorlar. 76 milyon olarak bizler buna müsaade etmeyeceğiz. Sizler çalıştıkça bizler cari açığımızı kapatıyoruz. Türkiye’nin belini büken ve Türkiye’nin kamburuna kambur yükleyen sorunu cari açık arkadaşlar. Enerji sektörüne baktığımız zaman bunun büyük bir cari açık getirdiğini görüyoruz. Sizlerin alın teri ve emeği ile bu cari açığı azaltacağız. Karaelmasımız yer altından çıktığı sürece bu açık kapanacak. Türkiye İMF’ye borcunu kapattı. 3. köprü için ihale yapıldı, En büyük havalimanının ihalesini yaptı. Birileri bunlardan rahatsız oldu, Türkiye nereye koşuyor diyerek önünü kesmek istediler. Ufak sorunları büyüterek önümüzü kesmeye kalktılar. Taksim Gezi parkı olayları diye bir olay çıkarttılar. Çevre olayları dediler ve Türkiye’yi dünyada kötü göstermeye çalıştılar. Amaç ise buraya gelmek isteyen yatırımcıları engellemek, Türkiye’de iş kurmak isteyen iş adamlarının ülkemize gelmesine engel olmak. Ama 76 milyon olarak sizler gibi omuz omuza vereceğiz. Bizim aramıza nifak sokamayacaklar. Türkiye artık dünkü Türkiye değil. 3-5 kişilik illegal örgütlerin çıkaracağı sorunlarla Türkiye’yi yıkamayacaklar. 76 milyona güvenen bir genel başkanımız var. İktidara geldiğimiz günden itibaren Türkiye’yi geliştirmeye ve büyütmeye çalışıyoruz. Biz geldiğimizde Asgari ücreti yükselttik. Asgari ücretli kardeşim vergi yükü altında eziliyordu. Ama bugün asgari ücretli ve 3 çocuklu bir ailemiz vergi vermiyor. Türkiye’yi bölemeyecekler. Türkiye ekonomik olarak büyüyecek. Sizlere söz veriyorum. Yarın bugünden daha iyi olacak. Sizler evinizde daha mutlu ve daha huzurlu olacaksınız. Sizlerle daha uzun bir zamanda işe giren kardeşlerimin olduğu işten çıkan kardeşlerimizin olmadığı bir zamanda hitap etme şansım olur. O zaman daha uzun süre sizlerle konuşmak isterim’ dedi. Madenciler tarafından Aydemir’e madenci heykelinin bulunduğu plaket takdim ettiler.

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır. 
   “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

    error: Content is protected !!