Soma Karaelmas Gazetesi

MHP’li Coşkun Milletvekili Aday Adaylığını Açıkladı

MHP’li Coşkun Milletvekili Aday Adaylığını Açıkladı
1.785 views
12 Ocak 2015 - 9:00

Soma Ülkü Ocakları Eski Başkanı ve MHP Soma İlçe Başkan Yardımcılarından Coşkun Sarrafiyenin sahibi Hakan Coşkun MHP Manisa milletvekili aday adaylığını için başvuruda bulundu.

Milletvekili Aday Adaylığı başvurusunda bulunmak için parti yönetiminde olmasından dolayı, başkan Vedat Erdem ve parti yöneticilerinden ayrılmak için affını istedi.

Konu ile ilgili açıklama yapan MHP Soma İlçe Başkanı Vedat Erdem, “Partimiz son yıllarda Soma’da, Manisa’da ve Türkiye’de büyük bir ivme kazandı. Siyasi söylemleri ve duruşu ile takdir toplayan, ülkenin bu karanlık sürecinde Tek başına Milli birlik ve beraberliğimizi koruyan, milli değerlere en çok sahip çıkan,  Bayrağı, Vatanı ve Ezanı için Allah yolunda can vermeye hazır olan Hareketin mensuplarıyız. İnanıyorum ki 2014 Mahalli İdareler Seçimlerinde halkımızdan aldığımız teveccühten çok daha büyüklerine mazhar olacağız. Hakan COŞKUN  kardeşim gibi daha birçok Milletvekili Aday Adaylarımız olacaktır. Bu kutsal davaya hizmet etmek için yapmış olduğu bu cesur davranışlarından dolayı tüm Aday adayı olacak arkadaşlarımı şimdiden tebrik ediyorum.

Hareketin Lideri Sayın Dr. Devlet Bahçeli Beyin dediği gibi Teşkilatlarda görev yapan ülkücü ve dava arkadaşlarımızın partimizin hangi kademesinde olurlar ise olsunlar bizler için onlar çok kıymetli dava mensuplarıdır. Partimizin duruşunu ve söylemlerini her yerde savunacak ve o duruşu sergileyecek bir kardeşimiz olan Hakan kardeşimiz 2015 yılında yapılacak genel seçimler için milletvekili aday adaylığı başvurusunda bulunacağını ifade etti. Bizde parti teşkilatı olarak tüm aday adayı olacak arkadaşlarımızın sonuna kadar arkasında dimdik duracağız. Davamızı bir adım daha ileri götürmek için Parti yönetimim, Ülkü Ocakları, Ülkücü İşçiler Derneği ve tabi Kadın Kollarımızla birlikte verdiğimiz mücadele de bizim arkamızda duran, bizlere destek veren davamıza ve partimize güç katan her Ülküdaşımızın aday adayı olma hakkı vardır ve içlerinden seçilecek değerli bir ismi de TBMM ye dahil edene kadar samimiyetle bizde onların arkasında duracağız. Şimdiden başvuru yapan ve yapacak olan tüm dava arkadaşlarıma başarılar diler, Soma’mıza, Manisa’mıza, vatanımıza ve milletimize hayırlar getirmesini Cenab-ı Hak’tan niyaz ederim”dedi.

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır. 
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Hava sıcaklığına dikkat!
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Dereceler Soma’nın
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kopya düzeneği ile yakalandı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Protokolden tam not
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kültür Evi Ödül alacak
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Çocuklar Doğada

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!