https://www.somakaraelmas.com/modern-pazaryeri-projesi-hazirlaniyor.html
https://www.somakaraelmas.com/istanbul-sozlesmesi-kirmizi-cizgimizdir.html
https://www.somakaraelmas.com/cinayet-degil-vahsettttttt.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-toplumun-temelidir.html
https://www.somakaraelmas.com/girisimcilikte-kadin-gucu-fuari.html
https://www.somakaraelmas.com/ilk-kadin-muhtara-ziyaret.html
https://www.somakaraelmas.com/200-kadin-kahvaltida-bulustu.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-kollarinda-emel-ozdemir-donemi.html
https://www.somakaraelmas.com/esnaf-odasindan-kadin-uyelere-ziyaret.html
https://www.somakaraelmas.com/siddetsiz-bir-toplum-adalet-esitlik-ve-baris-icin-diren-kadin.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-dogum-uzmanimiz-gecici-gorevle-geliyor.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-isciler-topraga-verildi.html
https://www.somakaraelmas.com/somali-kadinlar-ciftciler-gununu-kutlandi.html
https://www.somakaraelmas.com/kesk-kadinlar-gununu-kutladi.html
https://www.somakaraelmas.com/kadinlar-sozlesmeye-sahip-cikiyor.html

Soma Karaelmas Gazetesi

MHP’li Balkız Seçim Sonrası Soma’yı Ziyaret Etti

MHP’li Balkız Seçim Sonrası Soma’yı Ziyaret Etti
1.241 views
11 Haziran 2015 - 7:38

7 Haziran 2015 Genel seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi’nden 2. Sıra Manisa Milletvekili adayı olarak giren Zeynel Balkız, Milletvekilliğini kazanmasının ardından Soma’yı ziyaret etti.

 

Balkız, MHP Soma ilçe teşkilatına gelerek İlçe Başkanı Vedat Erdem, Kadın Kolları, Gençlik Kolları ve partililerle bir araya geldi.

 

Milletvekili seçimlerinin bitmesiyle her şeyin bittiği anlamına gelmediğini belirten Zeynel Balkız, “ Seçim bitti, her şey bitti değil. Seçim bitti, her şey yeni başlıyor felsefesiyle hareket ediyoruz. Seçim biter bitmez yöneticilerimizle kaldığımız yerden sizlerin arasındayız. Diyoruz ki, yiğit düştüğü yerden kalkar ve koşmaya devam eder. Onun için biz elbette bunu kapalı kapılar ardında da sağlıklı değerlendirmelerini yapacağız. Öz eleştirilerimizi yapacağız. Ama bunu yaparken önce kendi nefsimizi ortaya koyup sonra kimlerde başarımız varsa, kusurumuz varsa, eksiğimiz varsa, fazlamız varsa bunları da sağlıklı bir şekilde değerlendirip yola devam etmek düşüncesindeyiz”dedi.

 

 

“AKP BUGÜN İÇİN BÜYÜK BİR KAN KAYBETMİŞTİR”

Üç veya dört puanda olsa Türkiye’de halkın teveccühünü gösterdiği, bu Ülke’nin padişahlık rejimi ve diktatörlükle yönetilmeyeceğini gerektiğinde koalisyona doğru yürüyeceğini bile bile halkımız,  büyük teveccühü göstermiş olduğunu söyleyen

MHP Soma İlçe Başkanı Vedat Erdem ise, “ Mevcut iktidara “artık sen diktatörlük yapamazsın, başkanlık sistemine geçemezsin ve bu Ülkede diktatörlük yapamazsın” diyerek sandıkta gereğini yapmıştır. Gönül isterdi ki MHP Soma’da daha çok alsın ama şunu çok iyi bilememiz gerekiyor; Devletin bütün büyük imkânlarını en ağır şekilde kullanan devletin örtülü ödeneklerini kendi babasının, dedesinin çiftliğiymiş gibi kullanan çok büyük faziletleri kendi lehine çeviren bir iktidar gücüyle karşı karşıyayız.  Tarafsızlık ilkesini gerçekleştirmiş gibi bir Cumhurbaşkanı ortaya çıkmıştır. Adeta Akp’nin Başbakanı gibi meydanlarda Akp’ye oy istemiştir kendi geleceğini kurtarmak için. Ama halkımız bu kadar şiddete, baskıya, zulme bu kadar parayla satın alma mücadelesine karşı, basın mensuplarına yapılan baskıya karşı, iş adamlarına yandaş olarak kabul ettirip Soma’da veya Türkiye’nin dört bir tarafında emrinde çalışanlara “Akp’yi sandıktan çıkartmazsanız tazminatlarınızı vermeyiz, işten atarız” korkusu yaratmasına karşı bu millet artık Akp’ye dur demiştir. Akp bugün için büyük bir kan kaybetmiştir. İleriki seçimlerde Akp diye bir zihniyetin Türkiye’de olmayacağını düşünüyorum. Halkımız bayrağına sahip çıktığı gibi Akp’ye sandıkta büyük bir ders veriştir ve Manisa’dan da iki tane Milletvekili çıkartmıştır. İnanıyorum ki Türkiye’deki adaletsizliğin, hukukun tekrar tahsisi MHP’nin yetiştirdiği veya parlamentoya sunduğu hukukçularla, ekonomistlerle değerli büyüklerimizle gerçekleşeceğine gönülden inanmaktayız” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

    error: Content is protected !!