Soma Karaelmas Gazetesi

resim yükle

MHP ve CHP Meclis Üyeleri Mazbatalarını Aldı

MHP ve CHP Meclis Üyeleri Mazbatalarını Aldı
1.286 views
09 Nisan 2014 - 7:24

30 Mart 2014 Yerel Seçimler sonrası Soma Milliyetçi Hareket Partisi ve Soma Cumhuriyet Halk Partisi meclis üyeleri mazbatalarını aldı.
CHP ve MHP’li Belediye Meclis Üyelerine mazbataları İlçe Seçim Kurulu Başkanı Fatma Aybey tarafından verildi.
Milliyetçi Hareket partisinin laik olduğu yerlerin yavaş yavaş yükseldiğini belirten Milliyetçi Hareket Partisi Soma İlçe Başkanı Vedat Dursun, “bugün 8 meclis üyesi vermenin gururu ve şerefi içerisindeyiz. Düne kadar belediye meclis üyemiz yoktu. Artık şu bir gerçek ki, inanıyorum bir dahaki seçimlerde bunu kat kat arttıracağız. Belediye başkanlığı seçimini de alarak MHP’nin laik olacağı yerlere geleceğine inanıyorum”dedi.
Cumhuriyet Halk Partisi Soma İlçe Başkanı Murat Bayramoğlu ise, “Soma’da bizi en çok üzen 3.’ncü parti oluşumuz. Diğer muhalefet partisinin oylarının Manisa genelinde çok ciddi bir oranda arttırdığı görülüyor. Bizler çok üzgünüz. Soma’da yerel seçimlerdeki oyumuz 2011 yılında %28 iken bugün %23’lere düştü. Sonuç tecelli etmiştir.Somamıza hayırlı olsun” dedi.
 

DSC0810.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
  “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!