https://www.somakaraelmas.com/modern-pazaryeri-projesi-hazirlaniyor.html
https://www.somakaraelmas.com/istanbul-sozlesmesi-kirmizi-cizgimizdir.html
https://www.somakaraelmas.com/cinayet-degil-vahsettttttt.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-toplumun-temelidir.html
https://www.somakaraelmas.com/girisimcilikte-kadin-gucu-fuari.html
https://www.somakaraelmas.com/ilk-kadin-muhtara-ziyaret.html
https://www.somakaraelmas.com/200-kadin-kahvaltida-bulustu.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-kollarinda-emel-ozdemir-donemi.html
https://www.somakaraelmas.com/esnaf-odasindan-kadin-uyelere-ziyaret.html
https://www.somakaraelmas.com/siddetsiz-bir-toplum-adalet-esitlik-ve-baris-icin-diren-kadin.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-dogum-uzmanimiz-gecici-gorevle-geliyor.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-isciler-topraga-verildi.html
https://www.somakaraelmas.com/somali-kadinlar-ciftciler-gununu-kutlandi.html
https://www.somakaraelmas.com/kesk-kadinlar-gununu-kutladi.html
https://www.somakaraelmas.com/kadinlar-sozlesmeye-sahip-cikiyor.html

Soma Karaelmas Gazetesi

‘MEYDANLARDA MUHALEFET KONUŞUR, İKTİDAR YAPAR’

‘MEYDANLARDA MUHALEFET KONUŞUR, İKTİDAR YAPAR’
1.423 views
17 Temmuz 2013 - 5:55

AK Parti Soma İlçe Teşkilatı, Danışma Meclisi toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda, DSP’li Belediye Meclis Üyesi Rahmi Eren, Ak Partiye geçti.

AK Parti Soma İlçe Teşkilatı binasında düzenlenen toplantıya AK Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ’ ın yanı sıra Soma Belediye Başkanı Hasan Ergene, Ak Parti Soma İlçe Teşkilatı Başkanı Mehmet Ali Özkan, İl Genel Meclis Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri ve partililer katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Soma İlçe Başkanı Av. Mehmet Ali Özkan, ” Son günlerde Türkiye çok ciddi olaylar yaşadı. Taksim’de gezi parkını bahane ederek başlayan bir olaylar zinciriydi. Türkiye’nin gelişmesini büyümesini dünya ölçeğinde söz sahibi olmasını alt edemeyen bir takım kişiler ve milletin 13 yıldır iktidarı emanet ettiği Ak Parti’yi bir türlü sandıktan indiremeyeceğini anlayan bir takım kişiler çanak tuttular ve Taksim’deki olayları körüklemeye ve Ak Parti’yi yıpratmaya çalıştılar. Milletimiz buna izin vermedi, Başbakanımız dik durdu ve milletinin yanında durdu. Ak Parti’yi yıpratacaklarını zannedenlerde aldandılar. Tam tersine Ak parti teşkilatını daha da kenetlendirdiler ve milletimizin Ak Parti’ye daha da teveccüh göstermesine neden oldu. Bununda örneğini yaşıyoruz. Uzun zamandır Demokrat Sol Partide siyaset yapan ve Belediye Meclis Üyesi olan Rahmi Eren kardeşimizde bizim aramıza katıldı” dedi.

Soma’ya yapılan yatırımları anlatan Soma Belediye Başkanı Hasan Ergene, Turgutalp Kavşağı yapım çalışmalarının hızla devam ettiğini belirterek, “trafik yükünü hafifletmek için elimizden geleni yapacağız ve bunun yanında belediye çalışmalarına hız kesmeden bölge ısıtma sistemi projemizi de tamamlayacağız” dedi.

  “Meydanlarda Muhalefet Konuşur, İktidar Yapar”

Manisa’da büyük yatırımlar yaptıklarını belirten AK Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ ise,” İktidarda olan Ak Partinin sizlere hizmet etmesi bizim gururumuzdur. Meydanlarda muhalefet konuşur, iktidar yapar. Belediye Başkanlığı seçimleri geliyor lütfen siyaseti doğru yapalım, elimizi, alnımızı ve dilimizi kirletmeyelim. Dedikodu yapmadan, iftira atmadan erkekçe siyaset yapalım. Önümüzde seçimler var. Bu seçim Başbakan Recep Tayip Erdoğan seçimi değil demokrasi seçimidir. Bu seçim Türkiye’nin geleceğinin seçimi. Türkiye de düzenlemeler yapmasaydık, işsizliği % 9’a düşürmeseydik, askeri düzenlemeleri yapmasaydık bu olaylardan sonra birileri darbe yapmak isterdi. Şimdi 35. Türk Silahlı Kuvvetleri İç Hizmetler Kanunun 35’nci maddesini değiştiriyoruz. Muhalefet parti, daha önce değiştirmeleri gerekiyordu diyor. Soruyorum; daha önce iktidardın niye yapmadın.? Yapamadın, bizim yaptığımızı kıskanma. Sizin yapamadığınızı biz bugün yapıyoruz. Onun için bizim hizmetlerimizi kimse küçümsemeye kalmasın.

Manisa’da yaptığımız büyük yatırımların yanında Soma’da da yatırımlara devam ediyoruz. Soma’ya 450 megavatlık termik santrali yapılacak. Başarılı ve çalışkan Belediye Başkanımız, Ak Parti İlçe Başkanımız, Kadın kollarımız, Gençlik kollarımız var. Bizlerde olduğumuz sürece Soma’da hizmet artacak. Manisa ve İlçelerimiz zengin yenilikler yapıyoruz. Birileri bağırsın oradan yıkıyorlar, dağıtıyorlar diye. Onlar öyle konuşur bizde böyle yeni işler yeni projeler ile hizmet etmeye devam ederiz, edeceğiz” dedi.

 “Ak Partiye Yeni Kan”

Uzun zamandır Demokrat Sol Partide siyaset yapan ve aynı zamanda Belediye Meclis Üyesi Rahmi Eren Ak Patiye üye oldu.Toplantıda konuşmaların ardından Ak Patiye üye olan Eren’in AK Parti rozetini AK Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ taktı.

AK Partiye geçmenin gururunu yaşadığını söyleyen Rahmi Eren’e Milletvekili Selçuk Özdağ, Belediye Başkanı Hasan Ergen, AK Parti İlçe Başkanı Av. Mehmet Ali Özkan ve partililer hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır. 

   “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

 

 

 

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

    error: Content is protected !!