Soma Karaelmas Gazetesi

Mesleki Farkındalık Kahvaltısı Yapıldı

Mesleki Farkındalık Kahvaltısı Yapıldı
1.823 views
13 Kasım 2014 - 9:24

Soma Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri olup farklı kurumlarda staj gören öğrencilerin işletme sahipleri ile katıldığı kahvaltı geleneksel hale getirildi.

Soma Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinin mesleklerindeki farkındalıkları arttı. Soma Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından gelenekselleştirilen “Mesleki Farkındalık” temalı “Mesleki Farkındalık Kahvaltısı” yapıldı.  Okul çok amaçlı salonunda yapılan kahvaltıya İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Dikici,  Kahvaltıya Soma İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Dikici, Şube Müdürleri Ramazan Öney, Mehmet Yurdadur, Soma Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürü Öncel Yılmaz, Vergi Dairesi Müdürü Süleyman Atmaca, Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Samih İli, Kardeş Kurum Soma Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Eroğul,  Manisa İl Meclis Üyesi SMMM Ali Sezer, Manisa Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Soma Temsilcisi SMMM Fatih Kaya, meslek mensupları, okul aile birliği yöneticileri, okul idarecileri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Okul Müdürü Murat Öztürk, stratejik planlarında yer olan ilçemizde muhasebe mesleğine ve okulumuza olan mesleki farkındalığın arttırılması için böyle bir organizasyon yaptıklarını belirtti. Öztürk ‘ Bunun yanında misafirlerimizle öğrencilerimizi, velilerimizi böyle bir kahvaltıda bir araya getirerek onların birlikte vakit geçirmeleri, meslek mensuplarından meslekleri hakkında genel bir bilgiye de ulaşmaları ve kaynaşma hedeflenmiştir.’

Kahvaltının yılda iki defa planlandığı ve bu yıl ilkinin de geniş bir katılımla yapıldığını ifade etti. İkinci dönem de kahvaltı programlarımız devam edecek. Davetimize icabet eden herkese  teşekkür ederim’ dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır. 
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Cemil Meriç’ten 2 ayrı gezi
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Fatma Aliye İstanbul’da
GÜNLÜK HABER AKIŞI
CHP’den Tes-İş ziyareti
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Soma’da kenevir yakalandı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Eğitimler yapıldı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Gençlik, Kampta buluştu
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Canlar’da Bayrak töreni

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!