Soma Karaelmas Gazetesi

resim yükle

Mesleki Eğitim Merkezinden Dayanışma Örneği

Mesleki Eğitim Merkezinden Dayanışma Örneği
1.411 views
18 Ekim 2014 - 8:38

Soma Mesleki Eğitim Merkezi örnek çalışmalarına bir yenisini daha kattı. Bilindiği gibi ilçemiz endüstri meslek lisesinin atölye ihtiyacı bulunmakta idi ve atölye yapımı yerel imkanlarla gerçekleştirilmekteydi. Nerdeyse tamamlanan atölyenin Isıtma ve Sıhhi tesisatı, Temiz su, Pis su tesisatları ve bağlantıları Sanayi sitesinde faaliyetini sürdüren Mesleki Eğitim Merkezi Sıhhi Tesisatçılık Kursiyerlerince gerçekleştirilerek kurumlar arası dayanışma örneği sergiledi.
Mesleki Eğitim Merkezi kursiyerleri için hem bir çalışma ve uygulama alanı oldu, hem de bir okulumuzun ihtiyacı böylelikle karşılanmış oldu. Mesleki Eğitim Merkezinin çeşitli alanlarda kursları bulunmakta olup, bu kurslardan işe yarar ve ilçemize faydası dokunur çalışmalar çıkması herkes tarafından takdir ve beğeni topluyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır. 
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!