Soma Karaelmas Gazetesi

Mersin’den Madenci Ailelerine Ramazan Yardımı

Mersin’den Madenci Ailelerine Ramazan Yardımı
1.460 views
26 Haziran 2014 - 7:21

Türkiye Petrol Kimya Lastik İşçileri Sendikası (Petrol-İş) Mersin Şubesi ile Mersin Soda Sanayi işçileri tarafından Soma’ya gıda yardımı geldi. Soma Linyit Kapalı Spor Salonunda Petrol İş Sendikasından gönderilen 1 tır dolusu 17 kilo ağırlığındaki Ramazan paketleri madencilere dağıtılıyor.
Maden faciasında hayatını kaybeden işçilerin ailelerine Türkiye’nin dört bir tarafından yardım paketleri gönderiliyor. Mersin Soda Sanayi işçileri, kendilerine verilen ramazan yardımı kolilerini Soma’daki madenci ailelerine gönderdi.
Petrol-İş Mersin Şube Başkanı Murat Marangoz , “Soma’ya getirmiş olduğumuz bu yardımlar, Mersin Soda Krom-San, tuz işletmesi fabrikalarında çalışan işçi arkadaşlarımıza işveren tarafından verilen ramazan paketleridir. Oradaki çalışan arkadaşlarımız Soma’da iş cinayetine, maden cinayetine kurban giden şehit ailelerine ve içeriden sağ çıkan arkadaşlarımıza yardım ve dayanışma adına buraya gelmiştir. Bu dayanışma ruhu ile faydalı olabildiysek ne mutlu bizlere” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
     “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Hava sıcaklığına dikkat!
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Dereceler Soma’nın
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kopya düzeneği ile yakalandı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Protokolden tam not
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kültür Evi Ödül alacak
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Çocuklar Doğada

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!