Soma Karaelmas Gazetesi

Merkez Dershanesinde Başarı Ödüllendirildi

Merkez Dershanesinde Başarı Ödüllendirildi
1.445 views
17 Şubat 2014 - 8:29

Merkez Dershanesinin 11-12 Ocak’ta yaptığı “Başarıya Ödüllendirme Sınavı” sonucunda dereceye giren öğrencilere bilgisayar, telefon gibi ödülleri verildi.
Etkinlikte gazetemize konuşan Zeki Karasoy şunları söyledi, “sonuçların açıklanmasından sonra öğrenciler ve veliler tarafından yoğun ilgi gösterildi.Teknolojiyi yakından takip eden bir eğitim kurumuyuz.3 yıldır derslerimizi akıllı tahta ve akıllı defterler eşliğinde anlatıyoruz. Akıllı tahta ve defterlerin yanına artık tableti de ekledik.Tabletlerdeki soru bankaları ve konu anlatımlı uygulamalar sayesinde öğrencilerimiz hem daha fazla kaynağa ulaşmış hem de daha fazla soru çözmüş olacak.Amacımız öğrencilerin verimli bir şekilde sınavlara hazırlanmalarını sağlamak.Hem öğrencilere hem de velilere kayıtlarımıza gösterdikleri yoğun ilgiden dolayı teşekkür ediyorum.”

DSC0068.jpg

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
  “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

 

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

    error: Content is protected !!