Soma Karaelmas Gazetesi

MASKİ Soma’ya Hayat Verdi

MASKİ Soma’ya Hayat Verdi
2.994 views
04 Aralık 2014 - 8:47

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Soma’nın Kozanlı Mahallesi’nde yaşanan içme suyu sıkıntısını bitirdi. Yapılan çalışmalar nedeniyle MASKİ Genel Müdürlüğü’ne teşekkür eden vatandaşlar, sorunlarının kısa sürede çözülmesinden memnuniyet duyduklarını belirtti.

 

MASKİ Genel Müdürlüğü, içme suyu sıkıntısı yaşayan noktalardaki sorunları çözmek için başlattığı sondaj çalışmalarına, Soma Kozanlı Mahallesindeki çalışmaları ile devam etti..

Soma Kozanlı’ya Hayırlı Olsun

MASKİ Genel Müdürlüğü İçme Suyu Dairesi Başkanlığı ekiplerinin Soma ilçesi Kozanlı Mahallesi’nde gerçekleştirdiği jeofizik çalışmalarının da olumlu sonuç verdiği belirtildi. Konu ile ilgili müjdeli haberi veren MASKİ İçme Suyu Dairesi Başkanı Nurettin Aytekin, yapılan hidro-jeolojik etüt çalışmaları doğrultusunda açılan 180 metre derinliğindeki sondaj kuyusu ile mahalleye yetecek miktarda su verileceğini söyledi. Çalışmanın başarılı bir şekilde neticelendiğini belirten Aytekin, “Soma Kozanlı Mahallesi’nin özellikle yaz aylarında yaşadığı su kıtlığı problemini bu çalışma ile gidermiş olduk. Kozanlı Mahallesi’ndeki vatandaşlarımıza bu hizmetin hayırlı olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır. 
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!