Soma Karaelmas Gazetesi

Manisa’ya gitme derdine Son

Manisa’ya gitme derdine Son
8 views
21 Ekim 2021 - 8:03

Soma Ticaret ve Sanayi Odası hizmetlerine bir yenisini ekledi. Sürücülerin Sayısal Takograf kartlarını almak için Manisa’ya gitme ortadan kalktı.

Yolcu, Eşya ve yük taşımacılığı yapan ticari araçlarda kullanılan Sayısal Takograf kartları artık Soma Ticaret ve Sanayi Odasından temin edilecek.
Soma Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cem Doğan, Üyelerinden gelen talepler doğrultusunda hizmetlerine bir yenisini daha eklediklerini duyurdu.
Doğan açıklamasında “Soma Ticaret ve Sanayi Odası hizmetlerine bir yenisini daha ekledi. Soma Ticaret ve Sanayi Odası ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği arasında yapılan protokolle artık Sayısal Takograf (Dijital Ehliyet) işlemleri odamız tarafından yapılabilecektir. 19.10.2021 tarihinden itibaren odamız yetkilendirilmiş bulunmaktadır.
Sayısal Takograf kartlarını almak için Manisa’ya gitme zorunluluğu büyük bir zaman kaybına sebep olmaktaydı. Bundan sonra, sayısal takograf ile tüm işlemler odamız tarafından yapılacak olup, kart teslimatı da odamız tarafından gerçekleştirilecektir.”dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!