Soma Karaelmas Gazetesi

resim yükle

Manisa Sürücü Kursları “Muhterem Sıkı” İle Yola Devam Dedi

Manisa Sürücü Kursları “Muhterem Sıkı” İle Yola Devam Dedi
1.279 views
20 Eylül 2014 - 7:06

Manisa ve İlçeleri Özel Sürücü Kursları Derneğinin 4. Olağan Genel Kurulu kısa adı TÜSEKON olan Türkiye Sürücü Kursları ve Eğitimcileri Konfederasyonu Genel Başkanı ve 20. Dönem İzmir Milletvekili İsmail Yılmaz, Manisa İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Fevzi YÜKSEL başta olmak üzere İzmir, Aydın, Muğla ve Konya illerinden gelen dernek başkanları ve yönetim kurulu üyeleri ile davetlilerin ve Manisa ve ilçelerinde faaliyette bulunan sürücü kurslarının yoğun katılımı ile Manisa Öğretmen evinde gerçekleştirildi.

Divan başkanlığını TÜSEKON Genel Başkanı ve 20. Dönem İzmir Milletvekili İsmail Yılmaz’ın yaptığı genel kurulda divan katip üyeliği görevlerini TÜSEKON Genel Başkan Yardımcıları Önder Kaytan ve Ramazan Ceylan tarafından gerçekleştirildi.

Dernek Başkanı Muhterem Sıkı, TÜSEKON Genel Başkanı İsmail Yılmaz, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Fevzi Yüksel tarafından gerçekleştirilen konuşmaların ardından derneğin geçmiş on yılında katkı ve hizmetlerde bulunan dernek üyelerine plaket takdim edildi.

Daha sonra tek liste halinde yapılan dernek yönetim ve denetim kurulları ile kısa adı BASKEF olan Batı Anadolu Sürücü Kursları ve Eğitimcileri Federasyonu delege seçimlerine geçildi. Yapılan seçimler sonucunda dernek genel kurul üyelerinin tamamının oyları ile seçilen yeni dernek organları şu isimlerden oluştu; Yönetim Kurulu Başkanı Muhterem Sıkı (Soma), Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Ünlen (Salihli), Yönetim Kurulu Saymanı İbrahim Özkeroğlu (Akhisar), Yönetim Kurulu Üyesi Murat Sarıçalı (Şehzadeler), Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Çetin (Akhisar) Denetim Kurulu Başkanı Gülcan Cinal (Şehzadeler), Denetim Kurulu Üyesi Mustafa Hikmet Hınçal (Yunus Emre), Denetim Kurulu Üyesi Yusuf KÖKSAL (Salihli)

Manisa ve İlçelerinde faaliyette bulunan toplam 57 sürücü kursu ve eğitimcilerinin hizmet alanı içinde bulunduğu Manisa ve İlçeleri Özel Sürücü Kursları Derneği Başkanlığı görevine seçilen Soma Fen Sürücü Kursu Müdürü Muhterem SIKI aynı zamanda derneğin üyesi bulunduğu Batı Anadolu Sürücü Kursları ve Eğitimcileri Federasyonu Genel Başkan Vekilliği ve Türkiye Sürücü Kursları ve Eğitimcileri Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcılığı görevlerini de yürütüyor.

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır. 
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!