Soma Karaelmas Gazetesi

resim yükle

Maketlerin Başkanı, Hasan Bey

Maketlerin Başkanı, Hasan Bey
1.735 views
08 Ekim 2013 - 8:11

CHP Soma İlçe Başkanı Murat Bayramoğlu, yaptığı açıklamasında, “Yerel gazetelerden öğrendik yine. Sayın başkan Hasan bey -Modern Pazar yeri projesini- ve maketini “daha yeni” hazırlıyormuş. Kendisini tebrik ediyor. Başarılarının devamını diliyorum”dedi.
Bayramoğlu, “Anlaşılıyor ki eğer aday olursa Hasan bey 3. Seçiminde de aynı vaadi seçmenlerine verecek.” Modern Pazar yeri yapacağııımmm.”
Sayın başkan daha önce de Otogar’ın maketini yaparak Belediye Meclis toplantısında anlatmış ve basında yer almıştı. Hasan bey dur durak bilmiyor. Sürekli maket yapıyor. Daha sonra gazetecileri çağırıyor. Ve diyor ki; bakın nasıl yaptım ama maketini. Beğendiniz değil mi?
Değerli Somalılar;
Kullandığım dili lütfen mazur görün. Ancak böyle gayriciddi durumlar karşısında ciddi bir tavır takınamıyor insan. Halkla dalga mı geçiyorsunuz siz sayın Hasan bey kardeşim? Bu nasıl bir Belediye Başkanlığıdır? Nasıl bir hayal tüccarlığıdır? Nasıl bir halkla alay etme tarzıdır? Nasıl bir seçmenin aklıyla dalga geçme tarzıdır?
Daha önce de size “CEK CAK BAŞKANI HASAN BEY” demiştim. Ama siz uyarıyı almayıp bu kez de MAKETLERİN BAŞKANI olmaya özendiniz herhalde. Size bir öneri. Yaptığınız maketleri yanınıza alıp gazetecileri çağırın ve onlarla bir fotoğraf çekilin ve deyin ki= “Kendilerini yapamadım ama maketlerini yaptım. Çünkü ben MAKETLERİN BAŞKANIYIM.
Size halka karşı daha saygılı olmaya ve Soma halkının aklıyla dalga geçmemeye davet ediyorum” dedi.

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

    error: Content is protected !!