https://www.somakaraelmas.com/modern-pazaryeri-projesi-hazirlaniyor.html
https://www.somakaraelmas.com/istanbul-sozlesmesi-kirmizi-cizgimizdir.html
https://www.somakaraelmas.com/cinayet-degil-vahsettttttt.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-toplumun-temelidir.html
https://www.somakaraelmas.com/girisimcilikte-kadin-gucu-fuari.html
https://www.somakaraelmas.com/ilk-kadin-muhtara-ziyaret.html
https://www.somakaraelmas.com/200-kadin-kahvaltida-bulustu.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-kollarinda-emel-ozdemir-donemi.html
https://www.somakaraelmas.com/esnaf-odasindan-kadin-uyelere-ziyaret.html
https://www.somakaraelmas.com/siddetsiz-bir-toplum-adalet-esitlik-ve-baris-icin-diren-kadin.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-dogum-uzmanimiz-gecici-gorevle-geliyor.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-isciler-topraga-verildi.html
https://www.somakaraelmas.com/somali-kadinlar-ciftciler-gununu-kutlandi.html
https://www.somakaraelmas.com/kesk-kadinlar-gununu-kutladi.html
https://www.somakaraelmas.com/kadinlar-sozlesmeye-sahip-cikiyor.html

Soma Karaelmas Gazetesi

ResimLink - Resim Yükle

Mahir Sevinç Coşku Zirve Yaptı

Mahir Sevinç Coşku Zirve Yaptı
1.419 views
06 Mart 2015 - 8:33

Adalet ve Kalkınma Partisi (AKPARTİ) Manisa Milletvekili aday adayı Mahir Sevinç dört ayrı şehirde programına devam etti.
Demirci, Mahir sevincin programının ilk ziyaret noktası oldu. Demirci’de Akparti İlçe Teşkilatında partililere seslenen Mahir Sevinç : “Değerli arkadaşlar, Bizleri sıcak ve samimi duygularla karşıladığınız için çok teşekkür ederim. Sizleri İlçe teşkilatlarında canla başla çalışır gördükçe içimizdeki azim daha da artıyor. Partimizin teşkilatlarının her kademesinde çalışkan insanlar bir arada oldukça çok daha güzel günler yaşayacağız inşallah. Bu partinin kurucuları arasında olan bir kardeşiniz olarak o günleri çok iyi hatırlıyorum. Memleketin her yanında umudunu kaybetmiş, horlanmış, üzülmüş insanlar umutsuzluk içindeyken, Partimiz insanımızın umut kaynağı oldu. Rabbime şükürler olsun ki bizlere bir dünya lideri nasip etti. Hatırlayın 2002 seçimleri öncesi Türkiye’yi. İMF gelip hükumetlere talimatlar verip, bir gecede insanımızı milyarlarca Dolar zarara uğratırdı. Geleceğimizin teminatı öğrenciler kıyafetlerinden dolayı okuyamıyordu. Analar evlatlarının yemin törenlerine alınmadığı için gözü yaşlı kapılardan geri dönüyordu. Hastanelerde yeni doğan bebekler rehin alınıyor, hastalar kapılarda bir ilaca muhtaç can teslim ediyordu. İnsanlar bayramda ana babalarının elini öpmek için yollara çıkmaktan korkuyorlardı. İşte bu karanlık tablo, bu günlere Partimizin kurucusu, Cumhurbaşkanımız olan, Bir dünya lideri olan Recep Tayyip Erdoğan’ın o eşsiz vizyonu ve siz değerli partili kardeşlerimizin çalışmalarıyla bu günlere geldi. Ancak, insan rahata kolay alışır ve çabuk unutur. Bu konuları çevremizdeki insanlarla konuşarak o acı günleri unutturmayacağız, bilgimizi, birikimlerimizi ve tüm gayretimizi kullanarak hizmet edecek kişileri doğru seçip değerlendireceğiz. Bu hizmetlerin devamı liyakate ve ferasete sahip kişilerle mümkündür. Bizler de burada sizlerle bir araya gelerek çalışmaya devam ediyoruz. Bu hizmetlerin devamı için emek sarf ediyoruz. Sizlern dualarını ve desteğinizi bekliyoruz. Çıktımız bu kutlu yolda Allah yar ve yardımcımız olsun. Hepinizi Rabbime emanet ediyorum” dedi.

Akparti ilçe teşkilat binasından ayrılan Mahir sevinç, Demir Belediyesi’nde Belediye Başkanı Selami Selçuk’u ziyaret etti. Ziyaret esnasında Başkan Selçuk’tan demirci hakkında bilgiler alan Mahir Sevinç : “ Aday adaylığı sürecinde proje açıklama makamında değiliz. Ama bu proje hazırlamadığımız anlamına gelmiyor. Şu anda ekip arkadaşlarımız projeler hazırlıyor. Demirci için de tarımsal kalkınma anlamında projelerimiz var. Allah nasip eder de parlamentoda yer alırsak yapacağımız çok hizmetimiz olacak. Demirci’de tanıştığımız çalışkan ve ferasetli kardeşlerimizle birlikte yapacağımız çok hizmetler olacak. Demirci’nin kalkınması, Türkiye’nin kalkınmasıdır.” Dedi.

Demirci belediyesinin ardından Gördes’e geçen Mahir Sevinç, Gördes kültür sarayında düzenlenen programda Partililere hitap etti. Mahir Sevinç konuşmasında : “ Değerli arkadaşlarım, kardeşlerim. Hepinizi sevgi, saygı ve muhabbetle selamlarım. Kadın kollarından gençlik kollarına, ana kademeye kadar hepiniz burada ülkemizin geleceği için evlerinizden, işlerinizden, istirahatinizden fedakârlık yaparak buradasınız. En doğru aday kim olacak, hizmet için liyakate sahip aday adayı kimdir karar vermeye, tanımaya, öğrenmeye çalışıyorsunuz. Bu çabanın ardındaki bilinci görmek gerçekten zor değil. 2002 yılı öncesindeki karanlık dönemleri hiç biriniz tekrar yaşamamak için çaba harcıyorsunuz. Ülkemizin içinde gördüğümüz hizmetlerin dışında ülke dışında da çok büyük gelişmeler yaşadık. Görevim gereği dünyanın pek çok yerine mesleki ziyaretler yapan bir kardeşiniz olarak ben bunu çok net gördüm, yaşadım. 2002 den önce yurt dışında Türk olmak hiç de öyle saygı görmek anlamına gelmiyordu. Ekonominiz İMF’nin insafına terkedilmiş bir ülkenin vatandaşı olunca size “bu Türk’lerden debir şey olmaz” diye bakılıyordu. Neredeyse yarı sömürge durumunda olan bir ülkenin vatandaşları olarak görülüyordunuz. Bu gün geldiğimiz noktada kendi milli silahını üreten, ekonomide G20 ülkeleri arasına giren, İMF’den borç almayı bırakın, dışarıya borç veren ülke haline geldiğiniz için artık yurt dışında saygı görüyorsunuz.” Sadece Türkiye’nin değil, tüm İslam ülkelerinin umudu olan bir Dünya Liderine sahip olduğumuz için Rabbime sonsuz şükürler olsun. Dünya’nın efendileri rollerine girenlere “van minüt” diyerek haksızın karşısında, mazlumun yanında duran liderimizle artık İslam coğrafyasında yaşayan her insan umutla geleceğe bakıyor. Bu nedenle hepimiz çok çalışıyoruz. Ve daha da çok çalışmalıyız. Allah her millete böyle bir lider nasip etmez. Kıymetini bilmek gerek. Yanında yer almak gerek. Halka hizmet, Hakka hizmettir düsturunu taşıyan bir anlayışın neferleri olarak hiç durmadan çalışmalıyız. Bu gerçekleri sürekli çevremizdeki insanlarla paylaşmalıyız. Göreve, hizmete talip olan bir kardeşiniz olarak sizlerden dua ve destek istiyorum. Rabbim Yar ve Yardımcınız olsun, Hepiniz Allah’a emanet olun” diyerek sözlerini tamamladı.

Gördes programının ardında Köprübaşı’na geçen Mahir Sevinç ve ekibi, Köprübaşı Akparti İlçe teşkilatı tarafından büyük bir ilgiyle karşılandı. Mahir Sevinç’in konuşmasıyla salonda coşku tavan yaptı. (Köprübaşı haberinin detayları haberin videosundan izlenebilir)

Günün son programında Sarıgöl İlçe Teşkilatını ziyaret eden Mahir Sevinç’i ilk olarak Sarıgöl İlçe Gençlik kolları karşıladı. Gençlik kolları üyeleriyle bir süre sohbet eden sevinç : “ Üniversite yıllarında beri siyasetin içindeyim. Teşkilatçılık ahlakı ve terbiyesi çok önemli bir mefhumdur. Gençlerin heyecanı ve enerjisini çok önemsiyorum. Sizlerin de bu heyecana ve enerjiye sahip olmasında dolayı çok memnun oldum” dedi. Daha sonra Sarıgöl İlçe Teşkilat binasında partililere hitap eden Mahir sevinç : “Değerli kardeşlerim. Gecenin bu geç saatlerinde hala coşkuyla ve enerjiyle dolu bir vaziyette beni ve ekip arkadaşlarımızı karşılamanız bizi çok duygulandırdı. İşte Türkiye’mizi daha güzel günlere taşıyacak anlayış budur. Allah hepinizden razı olsun. Değerli kardeşlerim. Bu geç saatte sözü uzatarak sizleri yormayacağım.  Seçimlerinde liderimiz bize hedefimizi verdi. Dört yüz millet vekili. Allah’ın izniyle bizler bu hedefe ulaşacağız. Hepimiz var gücümüzle çalışıyoruz. Yüce Allah’a şükürler olsun ki, muhteşem bir dünya lideri var. Bize düşen vazife partimizin icraatlarını her kese doğru ve kararlı bir şekilde anlatmak. Hizmete talip olan kişileri iyi değerlendirip, liyakati gözeterek doğru kararlar vermektir. Sizlerde gördüğüm bu coşku ve kararlılık, çalışkanlık ve iman inanın bizleri çok ciddi biçimde motive ediyor. Hizmete talip olan bir kardeşiniz olarak sizlerden dua ve destek bekliyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun” dedi. Mahir Sevinç sözlerini tamamladık tan sonra üyelerin sorularıyla zenginleşen sohbet bir süre daha devam etti. Sarıgöl teşkilatı Mahir Sevinç’i coşkuyla uğurladılar.

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır. 
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

    AyakkabıBot ve çizmeGünlük ayakkabıBot ayakkabı modelleriÇizme ayakkabıTerlik ayakkabıSandaletBabetSpor ayakkabıTopuklu ayakkabı

    error: Content is protected !!