Soma Karaelmas Gazetesi

MAHALLE SAKİNLERİNDEN BAZ İSTASYONU TEPKİSİ

MAHALLE SAKİNLERİNDEN BAZ İSTASYONU TEPKİSİ
1.422 views
17 Temmuz 2013 - 6:02

Kurtuluş Mahallesi Şeker Sokak sakinleri 350 imza toplayarak baz istasyonunun kaldırılmasını istediler. Ev sahibi tarafından 15 bin TL karşılığı 2 yıllığına kiralandığını öğrenen mahalle sakinleri haklarını arayacaklarını belirttiler.

Kurtuluş Mahallesi Şeker Sokak civarında bir binanın çatısına koyulan baz istasyonu Kurtuluş Mahallesi ve Hürriyet mahallesi sakinlerini rahatsız etti. İmza toplayan mahalle sakinleri haklarını sonuna kadar arayacaklarını ifade ederek çevre sakinlerini bilgilendirdiler. Haklarını sonuna kadar arayacaklarını ifade eden mahalle sakinleri ‘ İmza kampanyasını sadece bilgilendirme amacı ile yapıyoruz. Aslında hukuki yollarla bu hakkımızı arayacağız.  Bina sahibi ile 30 yıllık tanışıklığımız var. Kendisi ile 1 saat görüşerek bunun yanlış olduğunu söyledik. 2 yıllığına 15 bin TL aldıklarını ve bu paraya ihtiyaçları olduğunu söylediler. Herkes işine baksın dediler. Bizde mücadelemizi başlattık. Hürriyet Mahallesi sakinleri ve Kurtuluş Mahallesi sakinleri olarak biz bu baz istasyonunu istemiyoruz’dediler.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır. 

   “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

 

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Hava sıcaklığına dikkat!
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Dereceler Soma’nın
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kopya düzeneği ile yakalandı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Protokolden tam not
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kültür Evi Ödül alacak
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Çocuklar Doğada

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!