Soma Karaelmas Gazetesi

Maden Şehitlerimiz Toprağa Veriliyor

Maden Şehitlerimiz Toprağa Veriliyor
3.427 views
16 Mayıs 2014 - 8:02

Soma maden şehitlerini toprağa vermeye başladı. Çarşamba günü aileleri tarafından teşhis edilerek teslim edilen maden şehitlerinin cenazeleri ilçemizde ve memleketlerinde toprağa verilmeye başladı.
Soma maden şehitlerini toprağa vermenin üzüntüsünü yaşıyor. Diğer taraftan hala daha kurtarma çalışmaları devam ediyor. Ekmek parası için girdikleri yerin 400 m altında çalışan maden işçileri ölü olarak çıkarıldıkları yerin altından alınarak yine 1,5 metre derinliğindeki mezarlarına gözyaşları ile gömüldüler. Türkiye tarihinin en yüksek ve en büyük maden kazasının yaşandığı ilçemizde maden şehitlerinin sayısı her geçen dakika artmaya devam ediyor. Ümitlerin azalmaya başladığı maden kazası sonrasında aradan 3 gün geçmesine rağmen hala 2 noktaya ulaşılamadı. Madenin içinde ise tam olarak kaç kişinin olduğu yönünde net bir bilgi olmazken ölü sayısının tahminlerin üzerinde çıkmasından korkuluyor.

4 1 2 3

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!