https://www.somakaraelmas.com/modern-pazaryeri-projesi-hazirlaniyor.html
https://www.somakaraelmas.com/istanbul-sozlesmesi-kirmizi-cizgimizdir.html
https://www.somakaraelmas.com/cinayet-degil-vahsettttttt.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-toplumun-temelidir.html
https://www.somakaraelmas.com/girisimcilikte-kadin-gucu-fuari.html
https://www.somakaraelmas.com/ilk-kadin-muhtara-ziyaret.html
https://www.somakaraelmas.com/200-kadin-kahvaltida-bulustu.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-kollarinda-emel-ozdemir-donemi.html
https://www.somakaraelmas.com/esnaf-odasindan-kadin-uyelere-ziyaret.html
https://www.somakaraelmas.com/siddetsiz-bir-toplum-adalet-esitlik-ve-baris-icin-diren-kadin.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-dogum-uzmanimiz-gecici-gorevle-geliyor.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-isciler-topraga-verildi.html
https://www.somakaraelmas.com/somali-kadinlar-ciftciler-gununu-kutlandi.html
https://www.somakaraelmas.com/kesk-kadinlar-gununu-kutladi.html
https://www.somakaraelmas.com/kadinlar-sozlesmeye-sahip-cikiyor.html

Soma Karaelmas Gazetesi

Maan , Altyapı Cesaret işidir

Maan , Altyapı Cesaret işidir
528 views
26 Aralık 2017 - 8:37

MHP Soma İlçe Başkanı Murat Maan, Eski belediye Başkanlarından İsmail Ergün’e cesaretinden dolayı teşekkür etti.

Altyapı yapmanın cesaret işi olduğunu dile getiren MHP Soma İlçe Başkanı Murat Maan bu cesareti ve cesurluğu gösteren Eski Belediye Başkanı İsmail Ergün’e teşekkür ederken, şimdi bu cesaret örneğini Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün gösterdiğini sözlerine ekledi.

Belediye Başkanı İsmail Ergün’ün ardından Soma’da hiçbir Belediye Başkanının koltuk sevdası yüzünden altyapı yapmadığını belirten Maan açıklamasında şu sözlere yer verdi;

TEŞEKKÜRLER İSMAİL ERGÜN

Somamızın şuan ki görünümü inşaat sahası gibi. Yollarımız özellikle kazımlar ve döşemelerle bazı yerlerde bizlere büyük sorunlar çıkarmakta. Milliyetçi Hareket Partisi yönetimi ve gönül verenleri olarak bunun bilincindeyiz. Sorulması gereken bu noktada iki soru var. NEDEN? NİÇİN? Bu çalışmalar yapılıyor.

Nedeni yıllar öncesine dayanıyor. Nedeni cesur olmaya dayanıyor. Nedeni makyajla insanları kandırmak yerine her şeyi göze alarak yapılması gerekeni günün şartları doğrultusunda zamanında yapmaktan geçiyor.

Bu bağlamda bir Somalı olarak burada doğan ve yüce ALLAH nasip ederse bu topraklarda kendisine bir yer isteyen ben, Sayın İsmail Ergün beyefendiye çok teşekkür ediyorum. Yıllar sonra olsa bile… Teşekkür ediyorum çünkü; onun döneminde altyapı çalışmaları yapılmış ve ondan sonra 20 küsur yıl diğer gelen belediye başkanları onun sayesinde rahat etmişler koltuklarında…

Teşekkür ediyorum çünkü; altyapı işinin cesaret olduğunu biliyoruz. Bir belediye başkanı için altyapı çalışmasına girmek tabiri caizse kelleyi koltuğa almaktır. Çok paralar harcayıp, insanları yaşam alanlarında rahatsız ediyorsunuz. Rahatsız olan insanlarda bunun hesabını seçim zamanında oy alarak kısarak geri dönüyor. Muhaliflerinizin de eline pastaya konan sinekler misali koz vermiş oluyorsunuz.

Cesaretiniz için teşekkürler İsmail Ergün Teşekkürler! Eğer siz bu cesareti göster meseydiniz, Somamızın halini düşünemiyorum bile. Bu yapılması gereken işler, yani altyapı bir şehrin Can damarıdır. Olmazsa olmazıdır. Eksikliği telafisi mümkün olmayan problemler yaratır. NEDENİ BUDUR!!!

Şu anda Soma halkının çektiği sıkıntıların NİÇİN’İ DE Sayın İsmail Ergün’den sonraki belediye yöneticilerinin altyapıya bir çivi dahi çakmaması, bundan korkması, kısacası koltuk derdidir.

Şuanda yine soyadında ER olan bir cesur adam bir değil onlarca çivi çakıyor Somamıza. Olmazsa olmaz dertlere çözüm için sonucunu ne olacak korkusu olmadan mücadele veriyor. Kim takar koltuk derdini! Yıllar sonra benim gibi biri çıkar sayın Cengiz Ergün beyefendiye teşekkür eder, Allah razı olsun der İNŞALLAH” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!