Soma Karaelmas Gazetesi

M. Metin Baş Azerbaycan’da Onur Belgesi İle Ödüllendirildi

M. Metin Baş Azerbaycan’da Onur Belgesi İle Ödüllendirildi
1.278 views
24 Haziran 2014 - 6:45

9. Kapadokya şehir şöleni, Karabağ’dan “TÜRK DÜNYASINA GÖNÜL KÖPRÜSÜ”15-18 Haziran 2014 tarihinde Azerbeycan’da düzenlendi.
Kültür Bakanlığı Halk Şairi Ürgüp FM Kapadokya Şairler ve Yazarlar Birliği Derneği Başkanı Ayşe Paslanmaz, Azerbaycan Mili Meclisi Milletvekili Ganire Paşayeva öncülünde gerçekleştirilen toplam 15 şairin katıldığı törende Soma’lı şair M. Metin Baş “Aşıq Şemşir” medeniyet ocağı iştimayi birliği ve Avrasya Beynelminel Araştırmalar Enstitüsü tarafından fahri ferman Türk edebiyatına hizmetlerinden dolayı onur belgesi ile ödüllendirildi.
Azerbaycan’da üst seviyede protokol uygulandı çok mutlu memnun dönen konuklar yüreklerinin bir yanını Azerbaycan’da bıraktı.
Azerbaycan Mili Meclisi Milletvekili Ganire Paşayeva maaşını Soma’daki kazalılara bağışlayarak örnek bir davranış sergilemişti. Orada da sık sık Soma konuşularak üzüntü ve taziyelerini Soma’lı yazar M. Metin Baş vasıtasıyla Türkiye ve Soma halkına iletilmesini istediler.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
     “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Soma’da kenevir yakalandı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Eğitimler yapıldı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Gençlik, Kampta buluştu
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Canlar’da Bayrak töreni
GÜNLÜK HABER AKIŞI
BİR DAKİKA
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Yusuf’un mutlu günü

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!