Soma Karaelmas Gazetesi

LÖSEV Tır’ı Soma’da

LÖSEV Tır’ı Soma’da
1.498 views
24 Haziran 2014 - 6:49

Anadolu’ya Tır Dolusu LÖSEV  Yardımı Projesi kapsamında Türkiye’nin dört bir yanında ihtiyacı olan ve lösemili ailelere kuru gıda, giyim, tekstil, kırtasiye ve oyuncak gibi bağışlarını  ulaştıran Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) bu kez de maden faciasının yaşandığı Manisa’nın Soma İlçesindeydi.
Cengiz Topel Meydanı Hükümet Konağı önünde konuşlanan Tır’a gelen ihtiyaç sahipleri kurulan stanttan ihtiyaç duydukları ürünlerden ücretsiz olarak aldılar.
Lösemili Çocuklar Vakfı Sosyal Hizmetler Bölümünden Nursen Çakmaklıoğulları, “İl il ve şehir şehir dolaşarak çocuklarımıza yardımlarımızı iletiyoruz. Bugün de Soma’ya geldik. Yaşanan facia da ailelerimize hem başsağlığı dilemek istedik, hem de ihtiyaçlarını sormak istedik. Umarız böyle bir felaket bir daha yaşanmaz. Bu günde Soma’ya yaşayan lösemili çocuklarımız ve aileleriyle bir araya geldik. Çocuklarımızı elimizden geldiğince mutlu etmeye çalışıyoruz” dedi.LÖSEV Tır’ının Soma’dan sonra ki durağı Kütahya-Simav olacak.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
     “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Hava sıcaklığına dikkat!
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Dereceler Soma’nın
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kopya düzeneği ile yakalandı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Protokolden tam not
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kültür Evi Ödül alacak
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Çocuklar Doğada

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!