Soma Karaelmas Gazetesi

resim yükle

Kütüphane Şehir İçine Gelsin

Kütüphane Şehir İçine Gelsin
1.368 views
16 Aralık 2014 - 8:43

ELİ Müessese Müdürlüğü binası yanında bulunan Kütüphanenin şehir içine getirilmesi isteniyor. Soma Belediyesine ait olan katta faaliyete başlayan Kütüphanenin şehir merkezine uzak olduğunu belirten öğrenciler şehir içine geri getirilmesini istiyorlar.

Öğrenciler ve veliler kütüphanenin şehir dışında olmasından şikayet ederek sıkıntılarını dile getirdiler. Öğrenciler ‘ Önceden 13 Eylül Parkı içinde olan Kütüphane’de yeterli bilgisayar bulunmuyordu. Ancak şimdi merkezde bulunmayan kütüphanenin sıkıntısını yaşıyoruz. İnternet kafelere gitmek zorunda kalıyoruz. Önceden sıkıntı yaşamıyor gidip kitap alıp okuyabiliyorduk. Öğretmenlerimizin istediği bazı kitapları sadece Kütüphanelerde bulabiliyoruz. Ama bir kitap için kütüphaneye gidemiyoruz. Önceki gibi kütüphanenin şehir içinde merkezde herkesin rahatlıkla ulaşabileceği bir yerde olmasını istiyoruz. Kütüphane çevresindeki öğrenciler haricinde buradan kimse kütüphaneye gitmiyor. İnternet kafeler daha yakın geliyor. Ancak oralara da belirli bir yaşa gelmiş çocuklar alınıyor. Bu durumda ya velilerimizle gitmek zorunda kalıyoruz, ya da derslerimizi zamanında yapamıyoruz.’diyorlar.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır. 
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!