Soma Karaelmas Gazetesi

Kurumsallaşma Eğitimleri Başlıyor

Kurumsallaşma Eğitimleri Başlıyor
1.255 views
26 Mart 2014 - 8:09

Soma Ticaret ve Sanayi Odası ile Zafer Kalkınma Ajansının desteği ile üyelere ve Soma halkına yönelik kurumsallaşma eğitimleri başlıyor. Katılmak isteyenler Soma Ticaret ve Sanayi Odasına başvurabilirler.
Konu ile ilgili Sanayi ve Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi Harun Eker tarafından verilen bilgide ‘2013-2017 Stratejik planımızda belirlediğimiz üyelerimizin kurumsal gelişimini teşvik etmek, kurumsal ve bireysel gelişimlerine yönelik eğitimler düzenleme amacımız dahilinde Zafer Kalkınma Ajansı desteklerinden faydalanarak üyelerimize ve halkımıza yönelik kurumsallaşma eğitimleri adı altında bir dizi eğitim düzenlemiş bulunmaktayız.
Soma Ticaret ve Sanayi Odasının Zafer Kalkınma Ajansı desteği ile gerçekleştireceği “Kurumsallaşma Eğitimleri”29 Mart 2014 tarihinde yapılacak “Aile Şirketlerinde Kurumsallaşma” konulu eğitim ile başlayacaktır.Bu eğitimi 05.04.2014 tarihinde “Tedarikçi Zinciri Yönetimi” eğitimi, 06.04.2014 tarihinde “Yenilikçilik/İnovasyon” eğitimi, 12.04.2014 tarihinde “Stratejik Yönetim”eğitimi, 13.04.2014 tarihinde “Kalite Yönetimi” eğitimi,19-20.04.2014 tarihlerinde yapılacak “Uygulamalı Dış Ticaret” eğitimleri takip edecektir.
Üyelerimizden ve halkımızdan bu eğitimlere katılmak isteyenlerin Soma Ticaret ve Sanayi Odasına başvurması gerekmektedir. Eğitimler ücretsizdir. Eğitim sonunda katılım belgesi verilecektir.
Soma ekonomisinin gelişmesi için hizmetlerimiz devam edecektir.

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
  “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Hava sıcaklığına dikkat!
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Dereceler Soma’nın
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kopya düzeneği ile yakalandı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Protokolden tam not
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kültür Evi Ödül alacak
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Çocuklar Doğada

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!