Soma Karaelmas Gazetesi

Kurbanlıklar Görücüye Çıktı

Kurbanlıklar Görücüye Çıktı
2.444 views
26 Eylül 2013 - 7:36

Kurban bayramının yaklaşmasıyla birlikte kurbanlıklar görücüye çıktı. Pazarda küçükbaş hayvanlar 400-800 TL, büyükbaş hayvanlar ise 2000-5000 TL arasında fiyatlarla satışa sunuluyor. Kurbanlık büyükbaş ve küçükbaş hayvan satıcıları Soma Canlı Hayvan Pazarını doldurmaya başladı.
Yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde Soma’da kurbanlık telaşı başladı. Genellikle Türkiye’nin doğu illerinden gelerek Soma Canlı Hayvan Pazarını doldurmaya başlayan hayvan satıcıları bu sene fiyatlardan şikâyetçi.
Hayvan Pazarında küçükbaş hayvan satışına başlayan satıcılar, küçükbaş hayvanlarda bu sene fiyatların 400 ve 800 TL, Keçi 350-600 TL, Büyükbaş hayvanların ise 2000-5000 TL arası olduğunu ifade etti.
Yem ve saman fiyatlarının yüksek oluşundan yakınan hayvan besicileri, girdi maliyetlerinin yüksek olmasına rağmen kurbanlıkların pahalı olmadığını söylediler.

DSC_4297.jpg

DSC_4296.jpg

DSC_4283.jpg

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Soma’da kenevir yakalandı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Eğitimler yapıldı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Gençlik, Kampta buluştu
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Canlar’da Bayrak töreni
GÜNLÜK HABER AKIŞI
BİR DAKİKA
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Yusuf’un mutlu günü

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!