Soma Karaelmas Gazetesi

Kurban Bağışlarınız Kızılay’a

Kurban Bağışlarınız Kızılay’a
1.300 views
29 Eylül 2014 - 7:26

Kızılay’ın hepimiz için var olduğunu dile getiren Türk Kızılay’ı Soma Şubesi Yönetim Kurulu Kurban Bağışlarının Kızılay tarafından kabul edildiğini dile getirdi
Kızılay Soma Şube Başkanı Aziz Günal, Başkan Yardımcısı Sadettin Şahin, Sekreter Hakan Aydın,Muhasip Murat DOlu ve Veznedar Zeliha Ergene tarafından Kurban Bayramına sayılı günler kala Kurban bağışlarının Kızılay tarafından kabul edildiğini belirttiler. Yönetim Kurulu tarafından yapılan açıklamada ‘Soma Türk Kızılayı iyi günde, kötü günde, afet ve acil durumlarda ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın her zaman yanındadır ve yanında olmaya devam edecektir.
Soma Türk Kızılayı olarak ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza maddi ve ayni yardımlarımızı yapmaya devam ediyoruz.
Soma Türk Kızılayı, tespit edilen 67 ihtiyaç sahibi aileye toplam 16.750 TL’lik zekat adı altında maddi yardım yapmış ve yapmaya da devam edecektir. Yine 20 ihtiyaç sahibi aileye 80 TL’lik alışveriş karşı bizzat kendilerine teslim edilmiş ve aileler ihtiyaçlarının bir kısmını Türk Kızılayı alışveriş kartı ile sağlamaktadır.
Ayrıca 336 adet Kavurma ve kıyma özel paketler halinde ihtiyaç sahibi ailelerin kapılarına kadar teslim edilmiştir. Bazı ihtiyaç sahibi aileler de şubemize gelerek paketlerini teslim almışlardır.
Türk Kızılayı her zaman sizler için çalışmış ve çalışmaya devam edecektir.
Bu Kurban Bayramı öncesinde kurbanını Kızılay’a bağışlamak isteyen vatandaşlarımız yurt içi 650 TL, Yurtdışı 350 TL olarak Soma Şubemizden kabul etmekteyiz. İhtiyaç sahibi ailelere yardımlarımızı daha geniş ve daha kapsamlı yapabilmek için hayırsever vatandaşlarımızın yardımlarını bekliyoruz. Unutmayın ki; Kızılay sizler için her zaman çalacağınız bir kapıdır.’denildi.

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır. 
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Hava sıcaklığına dikkat!
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Dereceler Soma’nın
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kopya düzeneği ile yakalandı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Protokolden tam not
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kültür Evi Ödül alacak
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Çocuklar Doğada

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!