https://www.somakaraelmas.com/modern-pazaryeri-projesi-hazirlaniyor.html
https://www.somakaraelmas.com/istanbul-sozlesmesi-kirmizi-cizgimizdir.html
https://www.somakaraelmas.com/cinayet-degil-vahsettttttt.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-toplumun-temelidir.html
https://www.somakaraelmas.com/girisimcilikte-kadin-gucu-fuari.html
https://www.somakaraelmas.com/ilk-kadin-muhtara-ziyaret.html
https://www.somakaraelmas.com/200-kadin-kahvaltida-bulustu.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-kollarinda-emel-ozdemir-donemi.html
https://www.somakaraelmas.com/esnaf-odasindan-kadin-uyelere-ziyaret.html
https://www.somakaraelmas.com/siddetsiz-bir-toplum-adalet-esitlik-ve-baris-icin-diren-kadin.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-dogum-uzmanimiz-gecici-gorevle-geliyor.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-isciler-topraga-verildi.html
https://www.somakaraelmas.com/somali-kadinlar-ciftciler-gununu-kutlandi.html
https://www.somakaraelmas.com/kesk-kadinlar-gununu-kutladi.html
https://www.somakaraelmas.com/kadinlar-sozlesmeye-sahip-cikiyor.html

Soma Karaelmas Gazetesi

Kötü Söz Sahibine Aittir

Kötü Söz Sahibine Aittir
3.117 views
13 Eylül 2013 - 1:03

İl Genel Meclis Üyesi İbrahim Demiraslan, 9 Eylül Pazartesi günü yapılan festival açılışına katılan  MHP’li Milletvekili Erkan Akçay’ın kendisine “Terbiyesiz” diyerek, bağırdığını ifade etti. Demiraslan konuyla ilgili yaptığı açıklamasında; “Biz terbiyemizi sizden öğrenecek kadar, terbiyemizi kaybetmedik” dedi.
İl Genel Meclis Üyesi İbrahim Demiraslan’ın konuyla ilgili yaptığı açıklaması şöyle; “Soma’mızın güzel bir programı sunulurken Soma Belediye Başkanımızın yaptığı konuşma ile yapılan açılış sonrası protokol sırasına oturan başkanımıza, MHP Milletvekili Sayın Erkan AKÇAY ve CHP Milletvekili Sayın Özgür ÖZEL’in “neden bizi konuşturmuyorsunuz” diye yüksek sesle Belediye Başkanına sitem ettiğini gördüm. Belediye Başkanımız da “geçen sene konuşmalardan dolayı program uzadı. Açılış uzadı, milletin çoğu gitti. Bu sene böyle bir düşünce ile hareket ediyoruz” dedi. Konuk milletvekillerin sitemi uzadı. Bende hemen arkalarında oturduğum için her şeyi duydum. Belediye Başkanımız nezaketinden dolayı bir şey demiyor. Konuk vekiller de işi uzatıyorlardı. Ben de başkanımıza  hitaben “sonra konuşursunuz programı izleyelim” dedim. Hadise bu.
MHP Milletvekili Erkan AKÇAY arkasına dönüp, bana “sen sus sus sus, kes, sus terbiyesiz” diyerek, anlam veremediğim bir şekilde bağırmaya başladı. Bunu orada protokoldeki herkes duydu ve şahit oldu. Bende kendilerine misafir olduklarından ve olayın büyümemesi için “ben o sözü kabul etmiyorum ve terbiyesiz değilim” deyip başka bir şey söylemedim.
CHP Milletvekili Özgür ÖZEL’de, bana dönüp “milletvekiline sen mi ayar vereceksin” dedi. Bende “ne ayarı program seyrediyoruz. Bana terbiyesiz deme hakkı var mı onda” dedim ve ona da başka bir şey söylemedim.
OLAY TAMAMEN BUNDAN İBARETTİR. BAŞKA BİR SÖZÜM VE KASTIM ASLA OLMADI.
Şimdi ; Sayın AKÇAY, Önce ben 47 yaşında Soma’da Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanlığı, Sarraf ve Kuyumcular Dernek Başkanlığı, Ak Parti Kurucu İlçe Başkanlığı ve halen İl genel Meclisi Üyeliği yapan biri olarak, geldiğim her yere seçilerek geldim ve edebimle oturdum. Hiç bir dönemimde kimseye “Terbiyesizlik” etmedim, etmemde. Siz bana hakaret ederken, size bile etmedim. Ağzım laf etmesini bilir, iyide laf eder. Ama sizin bende yok dediğiniz “Terbiyem” müsaade etmediği için laf etmedim. Yoksa kimseden korkup çekindiğim için susmadım edebimden sustum.
Hem misafirsiniz, hem hakaret ediyorsunuz. Vekillerin böyle bir hakkı mı var? Biz bilmiyoruz.Yıllardır benim arkadaşlarım hep yaşımdan büyük insanlardı. Büyüklere nasıl davranılacağını iyi bilirim. Zamanında ailem  beni yeterince ve güzel bir şekilde eğitti, terbiye etti. Biz de sonradan bu tavrımızı hiç bozmadık. İnşallah bundan sonra da bozmayız.
Sonra ; Biz terbiyemizi sizden öğrenecek kadar, terbiyemizi kaybetmedik. Yıllardır Müdürlük yaptığından belki insanları azarlamayı iş edindin.Ama biz senin ne kapındaki hizmetçiniz, nede önüne yanlış evrak koyan memurun. Siz vekilseniz, seçilerek geldiyseniz, biz de seçilip geldik. Halkın oyu ile seçildik. Ben size ters de konuşmadım, bize ters konuşana da biz kötü söz söylemiyoruz. Siz vekil olunca ayrıcalıklı olup her istediğiniz hakareti her önünüze gelene söyleme hakkını kendinizde nasıl buluyorsunuz.Hiç olmadı sayın Akçay, size hiç yakışmadı. Ben size hakkımı helal etmiyorum ve bana borcunuz olan özrünüzü bekliyorum. Son olarak KÖTÜ SÖZ SAHİBİNE AİTTİR. Kamuoyuna durumu bildirir saygılarımla arz ederim” dedi.

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

 

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

    error: Content is protected !!