Soma Karaelmas Gazetesi

Kömürcüler Tedbiri elden bırakmıyor

Kömürcüler Tedbiri elden bırakmıyor
607 views
27 Şubat 2021 - 9:25

Soma Kömürcüler Derneği ve Soma TSO Meslek Grubu üyeleri, ELİ Pazarlama ve Satış Şube Müdürlüğünü ziyaret ederek, Kömür ve sevkiyatlar konusunda görüş alışverişinde bulunuldu.

Soma Kömürcüler Derneği ve Soma Ticaret ve Sanayi odası Meslek Grubu Üyeleri, ELİ Pazarlama ve Satış Şube Müdürlüğünü ziyaret ederek, kömür ve sevkiyatlar konusunda görüşmeler gerçekleştirdi.
Sosyal Yardımlaşma, Milli Eğitim Bakanlığı’ndan sonra Türk Silahlı Kuvvetlerine’de kömür sevkiyatı yapılacağını öğrendiklerini ifade eden Soma Kömürcüler Derneği Yönetimi yaptıkları açıklamada ‘Soma Kömürcüler Derneği Yönetimi Soma Kömürcüler Derneği ve Soma TSO 3 Meslek gurubu Meclis üyeleri olarak ELİ Pazarlama ve Satış Şube Müdürü Yurdagünsal Yeşilbaş makamında ziyaret ettik. 2021 yılı için yapılmış olan program hakkında bilgi alışverişinde bulunduk. Yurdagünsal Yeşilbaş, Sosyal Yardımlaşma ve Milli Eğitim Bakanlığı kömürlerinin yanı sıra kesin olmayan fakat duyumlarını aldığımız Türk Silahlı Kuvvetlerine verilecek kömürlerin miktarı ve sevkiyatlarının nasıl yürütüleceği hakkındaki düşüncelerini öğrendik. Bunun yanı sıra bahsi geçen kömürlerin sevkiyatlarının özellikle önümüzdeki aylarda verilmesini ve işçi kömürü diye tabir ettiğimiz kömürlerin Nisan -Haziran ayları arasında dağıtılmasının bayileri ve ELİ’ yi sezonda rahatlatacağını ifade ettik. Misafirperverliği için kendisine teşekkür ederiz’denildi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!