Soma Karaelmas Gazetesi

resim yükle

Komisyon Üyelerinden Maden Şehitlerinin Ailelerine Ziyaret

Komisyon Üyelerinden Maden Şehitlerinin Ailelerine Ziyaret
1.384 views
10 Haziran 2014 - 6:34

Soma’da yaşanan maden faciasının ardından TBMM’de kurulan Maden Kazalarını Araştırma Komisyonu üyeleri maden şehitlerinin ailelerine taziye ziyaretinde bulunuyor.
3 ayrı gruba ayrılan komisyon üyeleri aileleri tek tek ziyaret ederek, bilgiler aldı.
Komisyon Üyelerinden Ak Parti Manisa Milletvekili Muzaffer Yurttaş, CHP Manisa Milletvekili Sakine Öz, Ak Parti İzmir Milletvekili Nesrin Ulema, MHP Bursa Milletvekili Necati Özensoy, Ak Parti Balıkesir Milletvekili Ali Aydınlıoğlu ile birlikte Maden Faciasında hayatını kaybeden Recep Türk, Kenan Akdeniz, Halil Ergöz ve Ömer Elibol’un ailelerini ziyaret ederek, taziye dileklerini ilettiler.
Ailelerin sıkıntılarını dinleyen komisyon üyeleri, aileler hakkında ayrıntılı bilgi aldı. 3 çocuk babası maden şehidi Kenan Akdeniz’in evini ziyareti sırasında eşi Elveda Akdeniz’den çocuklarının eğitim ve sağlık durumları hakkında detaylı bilgiler aldı. Anne Elveda Akdeniz üç çocuğundan biri olan 6 yaşındaki Esra Akdeniz’in kalp hastasını olduğunu ve 2 yıl önce İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi’nde açık kalp ameliyatı geçirdiğini belirtti.Tedavisinin devam ettiğini söyleyen anneye komisyon üyeleri, tedavinin aksamaması için her türlü desteğin sağlanacağı güvencesini vererek, telefon numaralarını bıraktılar. Soma İlçe Müftülüğü’nce görevlendirilen din görevlileri tarafından ailelerin evinde Kuran-ı Kerim tilaveti okundu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
     “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

 

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!