Soma Karaelmas Gazetesi

Kaymakamlık Tadilatta

Kaymakamlık Tadilatta
1.394 views
18 Nisan 2014 - 7:05

Kaymakamlık katına çıkan vatandaşlar etrafı görünce acaba Kaymakamlıkta mı taşınıyor sorusunu akıllarından geçiriyor.
Manisa’nın Büyükşehir olması ile birlikte Belediye’de bulunan bir çok birimin taşınmasına şahit olan vatandaşlar Kaymakamlıkta da hummalı bir çalışma yapıldığını görünce ister istemez burası da mı değişiyor sorularını akıllarına getiriyor. Ancak durum hiç de sanıldığı gibi değil. Kaymakamlık makamında bir haftadır devam eden tadilatlar bir hafta daha devam edeceğe benziyor.
Kaymakamlık kapısı yanında bulunan çay ocağının dar olması nedeni ile burada genişletme çalışmaları yapıldığı belirtilirken inşaat işlerinin bir hafta daha devam edeceği belirtiliyor. Çay ocağı elden geçirilmişken diğer taraftan Kaymakamlık özel kaleminin bulunduğu odanın boya badana işleri de tamamlanıyor. Odasına giremeyen Kaymakam Bahattin Atçı’nın ise Köylere Hizmet Götürme Birliği tarafından kullanılan odada hizmete devam ettiği söyleniyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!