https://www.somakaraelmas.com/modern-pazaryeri-projesi-hazirlaniyor.html
https://www.somakaraelmas.com/istanbul-sozlesmesi-kirmizi-cizgimizdir.html
https://www.somakaraelmas.com/cinayet-degil-vahsettttttt.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-toplumun-temelidir.html
https://www.somakaraelmas.com/girisimcilikte-kadin-gucu-fuari.html
https://www.somakaraelmas.com/ilk-kadin-muhtara-ziyaret.html
https://www.somakaraelmas.com/200-kadin-kahvaltida-bulustu.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-kollarinda-emel-ozdemir-donemi.html
https://www.somakaraelmas.com/esnaf-odasindan-kadin-uyelere-ziyaret.html
https://www.somakaraelmas.com/siddetsiz-bir-toplum-adalet-esitlik-ve-baris-icin-diren-kadin.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-dogum-uzmanimiz-gecici-gorevle-geliyor.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-isciler-topraga-verildi.html
https://www.somakaraelmas.com/somali-kadinlar-ciftciler-gununu-kutlandi.html
https://www.somakaraelmas.com/kesk-kadinlar-gununu-kutladi.html
https://www.somakaraelmas.com/kadinlar-sozlesmeye-sahip-cikiyor.html

Soma Karaelmas Gazetesi

Kaymakam Atçı’nın Okulları Ziyaretleri

Kaymakam Atçı’nın Okulları Ziyaretleri
3.985 views
10 Ekim 2013 - 7:32

Soma Kaymakamı M. Bahattin Atçı, Soma Kız Teknik ve Meslek Lisesi ve Soma Endüstri Meslek ve Teknik Meslek Lisesini ziyaret etti. Kaymakam Atçı,  Soma Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliği tarafından yapımı başlatılan 24 Derslikli okul inşaatında da incelemeler yaparak çalışmalar hakkında bilgiler aldı.
Soma Kaymakamı M. Bahattin Atçı, Soma İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Mustafa Öztürk, Fazlı Çetinkaya, Mustafa Dikici ile birlikte Soma Kız Teknik ve Meslek Lisesini ziyaret etti.Burada gıda hizmetleri bölümü öğrencilerinin yapmış olduğu yemeklerin tadına bakan Kaymakam Atçı ve beraberindekiler daha sonra Tekstil bölümdeki öğrencileri ziyaret etti. Kaymakam Atçı, Tekstil bölümdeki kesim ve dikim yapan öğrencileri izleyerek yapılanlar hakkında bilgiler aldı. Soma Kız Teknik ve Meslek Lisesine yeni atanan Rehber Öğretmeni Saliha Demir’i ziyaret eden Kaymakam M. Bahattin Atçı, Rehber Öğretmen Demir’den sorunlu öğrenciler hakkında bilgiler aldı. Grafik ve Fotoğrafçılık Bölümünü ziyaret eden Kaymakam Atçı ve beraberindekiler öğrencilerin yapmış ve sergilemiş olduğu resim, broşür, kartvizit, kitap kapağı tasarımlarını inceledi.
    Grafik Tasarım Öğrencilerinden Bilgisayar Talebi
Grafik ve Fotoğrafçılık Bölümü öğrencileri eskiyen bilgisayarlarda çalışma yapamadıklarını belirterek  Kaymakam Atçı’dan bilgisayar istedi.
Atçı, “öğrencilerin isteklerini kısa zaman içerisinde yerine getirmeye çalışacağız” dedi.
Soma Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliği tarafından yapımı başlatılan 24 Derslikli okul inşaatı çalışmalarını inceleyen Soma Kaymakamı M. Bahattin Atçı, okulun adına Eski Soma Kaymakamı Abdulkadir Karataş’ın adını vermeyi düşündü.
Soma Teknik ve Endüstri Meslek Lisesini ziyaret eden Kaymakam Atçı ve beraberindekiler mobilya ve mekanik bölümü öğrencilerinin çalışmalarını inceledi yapımı devam eden yeni atölye binası çalışmalarını yerinde gördü.
Ziyaretler sonrasında gazetecilere açıklama yapan Soma Kaymakamı M. Bahattin Atçı, “ Yapmış olduğumuz okul ziyaretlerinde güzel şeyler gördük. Kız Meslek Lisemizde çok güzel çalışmalar var. Öğrencilerimizin hazırlamış olduğu yemekleri yedik. Atölyeleri dolaştık ve gördük ki sipariş alarak piyasaya çok güzel işler yapıyorlar. Öğrencilerimizin gelişme potansiyeli var.
Yapımı devam eden 24 Derslikli okulumuz çok güzel bir yere yapılmış. Soma’nın önemli okullarından biri olan Soma Teknik ve Endüstri Meslek Lisesindeki öğrenciler güzel çalışıyorlar ama okul müdürümüz Recep Demirdöğen atölyelerin yetersiz olduğunu söyledi. Soma Kaymakamlığı Köyleri Hizmetleri Götürme Birliği ve Okul aile birliği işbirliği ile yeni      atölye binamızın inşaat çalışmalarının devam ettiğini gördük. Okullara katkılarını esirgemeyen Soma Belediyemize ve emeği geçen okul müdürleri, öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ediyoruz” dedi.

3.jpg

1.jpg

2.jpg

4.jpg

6.jpg

8.jpg

11.jpg

14.jpg

16.jpg

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!