Soma Karaelmas Gazetesi

resim yükle

Kaymakam Atçı Bilgisayar Sözü Verdi

Kaymakam Atçı Bilgisayar Sözü Verdi
1.610 views
05 Kasım 2013 - 7:51

Soma’ya geldiği ilk günlerde Kız Meslek Lisesini ziyaret ederek okulda incelemeler yapan Kaymakam M. Bahattin Atçı bilgisayar sözünü yerine getireceğini belirtti.;
Kız Meslek Lisesi Müdürü Erhan Ertekin Atçı’yı makamında ziyaret ederek bilgisayar isteğini yineledi. Ertekin ‘ Okulumuzun bilgisayar laboratuarın da 15 bilgisayarda 30 öğrenci eğitim görüyor. Bilgisayar sıkıntımız var. Ayrıca grafik bölümü öğrencilerimizde sürekli bilgisayarda eğitim görüyorlar. Ancak bilgisayarlar eski olduğu için programları kaldırmıyor. Yenilenmesi gerekiyor.’dedi. Kaymakam M. Bahattin Atçı’da güler bir yüz ile ‘Çocuklarımızın daha iyi eğitim almaları ve becerilerini ilerletmeleri için okuldaki bilgisayarların bir kısmını yenileyelim.’dedi. Okula 31 bilgisayar istediğini söyleyen Ertekin’e Kaymakam Atçı ‘ Sayı gittikçe yükseliyor. Ancak çocukların bir çoğunun evlerinde bilgisayar olmadığını öğrendiğim için bu isteğini kırmayacağım’ dedi. Atçı Endüstri Meslek Lisesi atölyesinin de bir an evvel tamamlanması için gerekli çalışmaların da yapıldığını belirtti.

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!