https://www.somakaraelmas.com/modern-pazaryeri-projesi-hazirlaniyor.html
https://www.somakaraelmas.com/istanbul-sozlesmesi-kirmizi-cizgimizdir.html
https://www.somakaraelmas.com/cinayet-degil-vahsettttttt.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-toplumun-temelidir.html
https://www.somakaraelmas.com/girisimcilikte-kadin-gucu-fuari.html
https://www.somakaraelmas.com/ilk-kadin-muhtara-ziyaret.html
https://www.somakaraelmas.com/200-kadin-kahvaltida-bulustu.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-kollarinda-emel-ozdemir-donemi.html
https://www.somakaraelmas.com/esnaf-odasindan-kadin-uyelere-ziyaret.html
https://www.somakaraelmas.com/siddetsiz-bir-toplum-adalet-esitlik-ve-baris-icin-diren-kadin.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-dogum-uzmanimiz-gecici-gorevle-geliyor.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-isciler-topraga-verildi.html
https://www.somakaraelmas.com/somali-kadinlar-ciftciler-gununu-kutlandi.html
https://www.somakaraelmas.com/kesk-kadinlar-gununu-kutladi.html
https://www.somakaraelmas.com/kadinlar-sozlesmeye-sahip-cikiyor.html

Soma Karaelmas Gazetesi

Kaymakam Akkaya Başarılı öğrencileri ödüllendirdi

Kaymakam Akkaya Başarılı öğrencileri ödüllendirdi
13 views
05 Ağustos 2022 - 7:02

Kaymakam Fatih Akkaya, LGS ve YKS’de dereceye giren öğrencileri tebrik ederek ödüllendirdi.

Kaymakam Fatih Akkaya, LGS ve YLKS’de başarılı olan öğrencileri, İlçe Milli Eğitim Müdürü Bekir Çakmak ve Okul Müdürleri ile birlikte makamında ağırladı.
Öğrenciler ile sohbet eden Akkaya, başarılarının devamını dileyerek çeşitli hediyeler ile ödüllendirdi.
LGS’de Yunus Emre İmam Hatip Ortaokulundan Ece Naz Akkaya, 500 Tam Puanla Türkiye Birincisi 13 Eylül Gama Ortaokulun’dan Süleyman Kurtulmuş, 0.19’luk dilimle ikincisi ve Altıntaş Ortaokulundan Sefa Kalma 0.22’lik dilimle İlçe üçüncüsü oldu. YKS’de ise Soma Borsa İstanbul Fen Lisesi Öğrencisi İpek Olçar Eşit Ağırlık başarı sırası 532 sıralama ile İlçe Birincisi, Rıfat Dağdelen Anadolu Lisesi Öğrencisi Furkan Yıldız Eşit Ağırlık 746 sıralama ile ilçe ikincisi Soma Borsa İstanbul Fen Lisesi Öğrencisi Sude Yazıcı Eşit Ağırlık başarı sıralaması ile ilçe üçüncüsü oldu, Soma Borsa İstanbul Fen Lisesi Öğrencisi Kardelen Aleyna Deniz Sayısal başarı sırası 1821 ile ilçe birincisi, Soma Borsa İstanbul Fen Lisesi Öğrencisi Sami Yiğit Demir Sayısal Başarı sırası 2119 ile ilçe ikincisi, Soma Ali Uzunoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Furkan Ahmed Cengi Sayısal Başarı sırası 4523 ile ilçe üçüncüsü oldu. Rıfat Dağdelen Anadolu Lisesi Öğrencisi Pınar Çalı Sözel Başarı sırası 2822 ile İlçe birincisi, Rıfat Dağdelen Anadolu Lisesi Öğrencisi Beyza Kar Sözel Başarı Sırası 2907 ile ilçe ikincisi Soma Ali Uzunoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Ayşenur Özkan başarı sırası 4810 ile ilçe üçüncüsü oldu. Soma Ali Uzunoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Belma Cennet Acar DİL başarı sırası 8486 ile ilçe birincisi Soma Ali Uzunoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Muhammet Enes Baştuğ Dil başarı sırası 8539 ile ilçe ikincisi Rıfat Dağdelen Anadolu Lisesi Öğrencisi Osman Talha Zeybeli Dil başarı sırası 9769 ile ilçe üçüncüsü oldu.

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!