Soma Karaelmas Gazetesi

Kapaklıkaya, Emniyet’in Stresini Aldı

Kapaklıkaya, Emniyet’in Stresini Aldı
1.199 views
08 Mayıs 2014 - 7:01

Türkiye’nin çeşitli yerlerinde seminer veren Kişisel Gelişim Uzmanı Eğitimci Yazar Alişan Kapaklıkaya, Soma İlçe Emniyet Müdürlüğü personeline stres yönetimi konusunda konferans verdi.
Soma İlçe Emniyet Müdürlüğü personeline verdiği konferansın başında herkesi güldüren Kapaklıkaya ilerleyen dakikalarda hüzünlendirdi. Başından geçen olayları anlatan ve protokol mensuplarına sık sık takılan Kapaklıkaya stres yönetimi konusunda önemli konulara değindi. Mizahi ve sıradışı bir biçimde konferans veren Kapaklıkaya ‘Bugün sizlerin gönlüne dokunmak için buradayım. Sizler bizim çocuklarımıza sahip çıkıyor yön veriyorsunuz ama yeterince kendi evlatlarınızla ilgilenemiyorsunuz. Çok önemli bir görevi yerine getiriyorsunuz. Sevdiğiniz insanlara sevginizi söylemeyi ertelemeyin belki çok geç olabilir.  Fikirler insanları birbirlerinden uzaklaştırır ve duygular insanları birbirine yaklaştırır. Bunu sakın unutmayın’ dedi.
Kendi yaşadıklarından zaman zaman örnekler veren ve bazı hikayeleri ise Müftü ve Milli Eğitim Müdürü’ne uyarlayarak anlatan Kapaklıoğlu 2 saat süresince dinleyenlerine eğlenceli vakit geçirtti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Soma’da kenevir yakalandı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Eğitimler yapıldı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Gençlik, Kampta buluştu
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Canlar’da Bayrak töreni
GÜNLÜK HABER AKIŞI
BİR DAKİKA
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Yusuf’un mutlu günü

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!