Soma Karaelmas Gazetesi

Kadın Dayanışma Derneğinden Efe ve Kübra’ya Destek

Kadın Dayanışma Derneğinden Efe ve Kübra’ya Destek
1.189 views
15 Nisan 2014 - 8:51

Soma Kadın Dayanışma Derneği yönetimi Akdeniz Anemisi olan Kübra Çetin ile Lösemi hastası olan Efe Kuğumcu’nun banka hesaplarına 750 TL yatırdı.
Soma Kadın Dayanışma Derneği Başkanı Aynur Çiler ‘ Henüz 5 aylık iken Akdeniz anemisi teşhisi konulan 21 Aylık Kübra Çetin ile  7 yaşında Lösemi teşhisi konulan Efe Kuğumcu’nun durumu hepimizi etkiledi. Soma Kadın Dayanışma Derneği yönetimi olarak bir karar aldık. Her yıl düzenlediğimiz 8 Mart Dünya Kadınlar günü programımızda bayanlarımıza cüzi ücret karşılığı dağıttığımız davetiyelerden kazandığımız paradan masrafları çıktıktan sonra kalan 1.500 TL’yi Efe Kuğumcu ve Kübra Çetin hesabına açılmış olan banka hesap numaralarına yatırdık. Yönetim olarak bu kararı hep birlikte aldık. Bir nebze olarak yardımda bulunduysak ne mutlu bizlere. Gönül ister ki daha çok yardımda bulunalım. Bizde elimizden geleni değerlendiriyoruz. 750 TL şeklinde iki çocuğumuzun hesap numaralarına yatırdık. ‘dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

 

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Hava sıcaklığına dikkat!
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Dereceler Soma’nın
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kopya düzeneği ile yakalandı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Protokolden tam not
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kültür Evi Ödül alacak
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Çocuklar Doğada

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!