https://www.somakaraelmas.com/modern-pazaryeri-projesi-hazirlaniyor.html
https://www.somakaraelmas.com/istanbul-sozlesmesi-kirmizi-cizgimizdir.html
https://www.somakaraelmas.com/cinayet-degil-vahsettttttt.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-toplumun-temelidir.html
https://www.somakaraelmas.com/girisimcilikte-kadin-gucu-fuari.html
https://www.somakaraelmas.com/ilk-kadin-muhtara-ziyaret.html
https://www.somakaraelmas.com/200-kadin-kahvaltida-bulustu.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-kollarinda-emel-ozdemir-donemi.html
https://www.somakaraelmas.com/esnaf-odasindan-kadin-uyelere-ziyaret.html
https://www.somakaraelmas.com/siddetsiz-bir-toplum-adalet-esitlik-ve-baris-icin-diren-kadin.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-dogum-uzmanimiz-gecici-gorevle-geliyor.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-isciler-topraga-verildi.html
https://www.somakaraelmas.com/somali-kadinlar-ciftciler-gununu-kutlandi.html
https://www.somakaraelmas.com/kesk-kadinlar-gununu-kutladi.html
https://www.somakaraelmas.com/kadinlar-sozlesmeye-sahip-cikiyor.html

Soma Karaelmas Gazetesi

İtfaiye Teşkilatımız Cesaret Ve Onuruyla Görev Yapmaktadır

İtfaiye Teşkilatımız Cesaret Ve Onuruyla Görev Yapmaktadır
2.224 views
27 Eylül 2013 - 7:15

25 Eylül – 01 Ekim İtfaiyecilik Haftası nedeniyle Soma İtfaiye Müdürü Temel Korkmaz, “İtfaiye Teşkilatımız Cesaret Ve Onuruyla Görev Yapmaktadır” tüm itfaiye erlerinin İtfaiyecilik Haftası kutlu olsun” dedi.
Soma İtfaiye Müdürü Temel Korkmaz, “Osmanlı döneminde 1914 yılında kurulan yangın söndürme teşkilatı, 25 Eylül 1923 tarihi itibariyle belediye hizmeti kabul edilmiş olup, bugün belediyeler ve büyük endüstri kuruluşları ile bazı kamu kurum-kuruluşlarında itfaiye teşkilatı bulunmaktadır.
Gelişen teknolojiyi iyi kullanan, tecrübeli ve bilgili personeliyle sadece yangınlarda değil, tüm doğal afetlerde,can ve mal güvenliği için 24 saat canla başla çalışan İtfaiye Teşkilatımız cesaret ve onuruyla görev yapmaktadır.
İlimiz ve ülkemiz başta deprem olmak üzere her türlü afete maruz kalabileceğinden, itfaiye teşkilatı araç-gereç-personel ve teçhizatları ile her zaman hazırlıklı olmak zorundadır. Bu nedenle itfaiye gibi kurumlar bizim için hayati önem taşımaktadır. Kuşkusuz çıkan yangınların sayısının azalmasında ve oluşacak zararların asgariye indirilmesinde en büyük faktör itfaiye eğitimi olduğundan, eğitim ve tatbikatları sürdürmek başarıyı arttıracaktır. Sadece yangınlarda değil, sel baskınlarında, depremlerde, bilumum doğal afetlerde ve yıkımlarda halkın imdadına yetişen itfaiyeciler, hayat kurtarmak için kendi canlarını tehlikeye atmakla, kutsal bir vazife üstlenmişlerdir.
Bu nedenle 24 saat boyunca bizlerin can güvenliği için mücadele eden ve bu uğurda canlarını kaybeden şehit itfaiyecilere Allah’tan rahmet, kederli ailelerine başsağlığı, halen hayatta olan ve görevi başında bulunanlara da gönülden teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.
“Yangın ve kurtarma çalışmalarında, gece-gündüz, bayram demeden, canla-başla fedakar bir şekilde görev yapan İtfaiye Teşkilatımıza; göstermiş oldukları olağanüstü gayretlerinden dolayı takdir ve teşekkürlerimi ifade ediyorum.
İtfaiye Teşkilatımızın altyapısı, donanımı ve organizasyonu bizlere huzur ve güven vermektedir. Bu konuda Bizlerden imkanlarını esirgemeyen Belediye Başkanımız Hasan Ergene ve Belediye Meclisine teşekkür ediyoruz. İtfaiye teşkilatımızın her türlü afet ve tehlikeye karşı çalışmalarını destekliyor ve bununla övünüyoruz. Bu vesile ile bütün İtfaiye Teşkilatımızın İtfaiyecilik Haftası’nı kutlar, başarılı çalışmalarının devamını dilerim” dedi.

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!