Soma Karaelmas Gazetesi

Isuzu Grubuna Teşekkürler

Isuzu Grubuna Teşekkürler
1.337 views
08 Ağustos 2014 - 6:52

Soma’da hayatını kaybeden 301 madencinin yakınlarına yardım amacıyla düzenlenen Galatasaray- Atletico Madrid hazırlık maçını Soma’dan 80 kişi izledi.
Soma’daki madenci şehitlerinin aileleri ve yaralı kurtulanlardan oluşan yaklaşık 80 kişi’yi İzmir Atatürk Stadı’nda oynanan Galatasaray-Atletico Madrid maçına götüren Anadolu Isuzu Grubu’na İstasyon Mahallesi Muhtarı İbrahim İlhan, madenci aileleri ve madenci çocukları adına manevi katkılarından dolayı teşekkür etti.
Maça giden ve yol boyunca Anadolu Isuzu Grubu’nun madenci ve madenci çocuklarıyla çok güzel ilgilendiğini belirten İlhan, “ İzmir Atatürk Stadına girdiğimizde Isuzu genel Müdürü de bizzat kendi Soma’lı misafire yoğun ilgi gösterdi. Bizlere gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür ederim” dedi.
İzmir Atatürk Stadına oynanan Galatasaray-Atletico Madrid maçına giden Somalı madenci ve maden çocuklarının Soma’lı olmadığı iddiasına cevap veren İbrahim İlhan, Soma’dan giden otobüslerin hepsinde madenci ve madenci çocukları vardı. Bizzat benimde  gittiğim maçta herkesin madenci yakını olduğunun garantisiyim” şeklinde konuştu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
     “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Hava sıcaklığına dikkat!
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Dereceler Soma’nın
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kopya düzeneği ile yakalandı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Protokolden tam not
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kültür Evi Ödül alacak
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Çocuklar Doğada

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!