Soma Karaelmas Gazetesi

“Hz. Peygamber, Din ve Samimiyet” Konulu Konferans

“Hz. Peygamber, Din ve Samimiyet” Konulu Konferans
1.294 views
16 Nisan 2014 - 6:51

14- 20 Nisan tarihleri arasında Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (SAV) doğumu olarak kutlanan Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri çerçevesinde “Peygamberimiz, Din ve Samimiyet” konulu konferans düzenlendi.
14- 20 Nisan tarihleri arasında Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (SAV) doğumu olarak kutlanan Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri çerçevesinde Soma İlçe Müftülüğünce Soma Belediye düğün salonunda düzenlenen konferansa Soma Kaymakamı M.Bahattin Atçı, Soma Belediye Başkan Yardımcısı Sabır Tuna, Soma İlçe Müftüsü Mehmet Karatuğ, SEAŞ Genel Müdürü Nuri Şerifoğlu, Soma İlçe Milli Eğitim Müdürü Tahsin Altınsoy, Din görevlileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Gamalı Camii müezzini Bahri Gölükçü’nün Kur’an—Kerim Tilaveti okundu. Açılış Konuşması yapan Soma İlçe Müftüsü Mehmet Karatuğ, katılımcılara ilgilerinden dolayı teşekkür etti.
Konferansa konuşmacı olarak katılan Necmettin Erbakan üniversitesi öğretim üyesi prof. Dr. Ramazan Altıntaş, “Hz. Peygamber, Din ve Samimiyet” konusu hakkında bilgiler verdi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Cemil Meriç’ten 2 ayrı gezi
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Fatma Aliye İstanbul’da
GÜNLÜK HABER AKIŞI
CHP’den Tes-İş ziyareti
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Soma’da kenevir yakalandı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Eğitimler yapıldı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Gençlik, Kampta buluştu
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Canlar’da Bayrak töreni

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!