Soma Karaelmas Gazetesi

‘Hiç Kimse Başarımızı Küçümsemesin’

‘Hiç Kimse Başarımızı Küçümsemesin’
1.446 views
14 Nisan 2014 - 7:04

MHP Manisa Milletvekili Erkan Akçay, CHP’nin sahte anket çalışmasını yaptığını belirterek, “CHP’nin ciddi anlamda halkı, seçmeni yanıltma gayretleri olmuştur. Önce bu çakma anketleri AKP yayınladı, sazan balığı gibi CHP üzerine atladı” dedi.
30 Mart’ta yapılan yerel seçimin ardından geçtiğimiz Cuma günü Soma’ya gelerek İlçe teşkilatında partililerle buluşan MHP Manisa Milletvekili Erkan Akçay, CHP’nin sahte anket çalışmasını yaptığını söyledi.
MHP Manisa Milletvekili Erkan Akçay, “Demokratik olması gereken bu seçimin yarışının ikinci sınıfta kalanı da CHP olmuştur. Çünkü hiç aslı astarı olmayan gerçekte yapılmayan anketleri yapılmış gibi göstermek suretiyle Cumhuriyet Halk Partisi’ni %33.5 birinci parti gösterdiler. Kaldı ki, böyle bir anket hiçbir zaman yapılmadı. “Yapıldı” diye iddia ediyorlarsa, lütfen ortaya koysunlar biz de bir görelim. MHP’yi, Manisa Belediye Başkanımızın bizlere yaptırdığı anketlerimiz somut olarak bir belge olarak elimizde. Onları da göstermeye hazırız.İkinci olarak % 30.6 ile AKP’yi gösterdiler.Üçüncü olarak da %26.8 ile de MHP’yi gösterdiler.Büyükşehir anketi olarak. %40 Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Manisa’da 1. parti olmuştur. Biz Soma’da belediye başkanlığını kaybettik ama Manisa İl genelinde birinciyiz. Oylarımız ziyadesiyle artmıştır. Ve Türkiye’de de Türkiye genelinde de oyunu en çok artıran parti MHP olmuştur. Hiç kimse elde ettiğimiz başarıyı azımsamaya, küçümsemeye, saptırmaya da kalkmasın. Bunu seçimlerden sonra bazı aklı ermeyenler kendilerince MHP bakımından başarısızlıkmış gibi gösterme gayretlerine başladılar. Sandıkta vatandaşın sırtında yumurta küfesi yok.Bu seçmen iradesine birincisi saygı göstereceğiz. Ayrıca Soma’da maalesef 3 dönem bir beldemizde belediye başkanlığı yapmış insanlar bu başarıya gölge düşürmeye çalışıyorlar. 9 partide 9 kapı dolaşan insanların MHP üzerine söz söyleme hakkı yoktur.
Bundan sonra yapacakları gerçek anketlere kimin inanmasını beklersiniz. MHP 2009’da, 2011’de, 2014 seçimlerinde hatta 2010 ana yasa referandumunda da biz anket çalışmaları yaptırmıştık. Burada ciddi anlamda halkı, seçmeni yanıltma gayretleri olmuştur. Önce bu çakma anketleri AKP yayınladı, sazan balığı gibi CHP üzerine atladı. Bu hem AKP’nin, hem CHP’nin bu iddialarında güya MHP üçüncü parti idi. MHP Manisa’da birinci parti olmuştur. Ve Soma’da da ikinci parti olmuştur. İnşallah bundan sonra yapılacak ilk mahalli idareler seçimlerinde Allah’ın izniyle ve seçmenimizin teveccühleriyle MHP söz alacaktır.” dedi.

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
  “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

    error: Content is protected !!