Soma Karaelmas Gazetesi

resim yükle

Hazırladıkları Gösterileri Eğlenerek Sergilediler

Hazırladıkları Gösterileri Eğlenerek Sergilediler
1.834 views
04 Aralık 2013 - 7:55

Soma Eğitim Uygulama ve İş Eğitim Merkezi öğrencileri tarafından 3 Aralık Dünya Engelliler günü kutlandı.
Soma Belediyesi Kültür Merkezinde yapılan programa Soma Kaymakamı M. Bahattin Atçı’nın yanı sıra tüm protokol mensupları, çevre okul Müdürleri, öğrenciler ve öğrenci velileri katıldı.
Programda açılış konuşması yapan Eğitim Uygulama ve İş Eğitim Merkezi Müdürü Ender Tatlı ‘Benim öğrencilerimi sizlere anlatmak gerekirse onlar size her zaman sevgi dolu gözlerle bakarlar. Çok küçük şeylerden mutlu olur fazla bir şey istemezler. Asla yalan söylemezler. Verilen görevi yerine getirmek için çabalarlar. Biz Eğitim Uygulama Okulu öğrencileri ile gurur duyuyoruz.’dedi.
Soma Belediye Başkanı Hasan Ergene ise okul müjdesi hakkında konuşması için mikrofona davet edildi. Ergene yaptığı konuşmasında ‘Bu Akşam Belediye Meclis toplantısında Belediye Meclis Üyelerimizin hepsinin tamamının katılımı ile SOSEV’den Soma Belediyesine devraldığımız binamızın İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze Özel Eğitim Uygulama okulu olarak tahsisi konusu görüşülecek. Belediye Meclis Üyelerimizin de oy birliği ile bu tahsisin gerçekleşecek diye ümit ediyorum. Bu bilgiyi sizlerle paylaşmak istedim’ dedi.
Okul öğrencileri tarafından hazırlanan gösteriler seyircilere aktarıldı. Program sonunda Okuma yazmayı öğrenen 18 öğrenciye hediyeleri Kaymakam M. Bahattin Atçı tarafından verildi. Program sonunda Okul öğretmenleri ve öğrencileri Kaymakam M. Bahattin Atçı, Garnizon Komutanı Jandarma Binbaşı İbrahim Kılınç, Belediye Başkanı Hasan Ergene, Milli Eğitim Müdürü Tahsin Altunsoy tarafından tebrik edildi.

belediye_başkanı_ergene.jpg

DSC_2152.jpg

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
  “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!