Soma Karaelmas Gazetesi

resim yükle

Hastaneye Hizmet Aracı Bağışlandı

Hastaneye Hizmet Aracı Bağışlandı
1.152 views
08 Aralık 2014 - 8:38

Soma Devlet Hastanesine ELİ Müessese Müdürlüğü tarafından Sıfır Doblo bağışlandı. Soma Devlet Hastanesinin büyük bir sıkıntısı daha çözüme kavuştu.

Soma Beşyol Devlet Hastanesinden Sanayi devlet hastanesi arasındaki malzeme eksikliğini tamamlamak için çalışacak yeni bir hizmet aracı bağışlandı. ELİ tarafından bağışlanan araçın Hastaneye kazandırılması büyük bir memnuniyetle karşılandı. Soma Devlet Hastanesi Yönetici Başhekimi Rüştü Parlakgüneş emeği geçenlere teşekkür ederek yaptığı açıklamasında ‘ Beşyol ve Sanayi Devlet hastanesi arasında çok acil olan kan, serum, hasta ve malzeme takviyesini ambulanslar ile yapmak zorunda kalıyorduk. Hizmet aracına ihtiyacımız vardı. Ambulanslar bazen müsait olmadığında sıkıntı yaşanıyor, taksi tutmak zorunda kalıyorduk. Bu hizmet aracı ile bu ihtiyacımız çözüme kavuştu. Kırkağaç’tan Sanayi Devlet hastanemize yada Beşyoldan Yukarı hastanemize malzeme eksikliği yaşanıyordu. Bu durumlarda eksikliğimizi ambulans ile çözmeye çalışıyorduk. Bu durumda ise ya ambulans beklemek ya da taksi ile malzeme gönderimi yapmak zorunda kalıyorduk. Bu hizmet aracı sadece bunlar için kullanılacak. Emeği geöen ELİ Müessese Müdüür Hakkı Duran, Kaymakamımız Mehmet Bahattin Atçı, Huzurlu Yaşamı ve Asayişi Destekleme Derneği Başkanı Remzi Orhan, Belediye Başkanımız Hasan Ergene, İlçe Başkanı Şeref Kavruk’a teşekkür ediyorum. Hepsinin emekleri var.’dedi. Kaymakam M. Bahattin Atçı ise ‘ Bir eksiğimiz daha çözüme kavuştu. Araç ile birlikte Soma Devlet hastanesi büyük bir sıkıntıdan kurtuldu. Bende emeği geçenleri tebrik ediyorum’dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır. 
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!